MediaCat

P&G Türkiye’de Pazarlama Üniversitesi kurdu

Procter & Gamble, İstanbul Marketing University’i kurdu. P&G, kurduğu üniversitede pazarlama

P&G Türkiye’de Pazarlama Üniversitesi kurdu

Procter & Gamble, İstanbul Marketing University’i kurdu. P&G, kurduğu üniversitede pazarlama liderleri yetiştiriyor. Kendi içinde lider yetiştirmeye odaklanan P&G, İstanbul Marketing University de Türk pazarlama liderlerinin yetiştirilmesi misyonuyla hareket ediyor.

İlk defa Türkiye’de gerçekleştirilen sanal kampüs uygulaması, 58 katılımcıya sahip. Programda, Birinci (Freshman), İkinci (Sophomore), Üçüncü (Junior), Dördüncü (Senior), Pazarlama Lisansı (Bachelor of Marketing), Pazarlama Yüksek Lisansı (Master of Marketing) ve Dekan (Dean) olmak üzere 7 derece bulunuyor.

Katılımcılar zorunlu ve seçmeli derslerin bulunduğu programda, aldıkları kredi oranına göre bir üst seviyeye geçebiliyorlar. Seçmeli derslerde daha çok pazarlamada son trendlere değiniliyor.

Derslerden geçmenin en önemli koşulu, tüketiciyle iyi ilişkiler kurulması. Ayrıca İstanbul Marketing Universtiy’de katılımcıların tüketici ile kurdukları iyi ilişkiler, öğrendikleri konuları sahada uygulayabilme kabiliyetleri, sağladıkları müşteri memnuniyeti kendilerine iş sonuçları olarak dönüyor.

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.