PR’Net yeni ürünü M-Suite’i tanıttı

PRNet, yeni hizmet modeli ve bu modelin ilk ürünü olan M-Suite’i tanıttı. İş dünyasının...

29.08.2008 - 15:57 | MediaCat

İletişim, medya, bilişim ve iş dünyasından konukların bir araya geldiği tanıtımda PRNet, yeni hizmet modeli ve bu modelin ilk ürünü olan M-Suite’i tanıttı. İş dünyasının önemli temsilcilerinden Ali Koç ve Celal Metin gibi isimler gecede bir araya geldi.

Ülkemizin ilk dijital medya takip şirketi olan PRNet, bugün Türkiye’nin en büyük 10 şirketinden 7’sine, en büyük 4 telekomünikasyon kuruluşuna, en büyük 3 holdingine ve farklı sektörlerden 400’ün üzerinde kurumsal müşteriye hizmet veriyor. Son beş senede yıllık ortalama yüzde 24 oranında büyüme gösteren PRNET, 22 milyon haber/yazı ile Türkiye’nin en geniş dijital basın arşivine sahip kuruluş olarak öne çıkıyor. 2 binin üzerinde kurum adı, 5 binin üzerinde marka, 2 bin 500 kurumsal temsilci ve 39 sektör bazında veri üreten PRNet, 55 terrabyte büyüklüğünde kodlanmış verisi ile Türkiye ekonomisinin belleğine ayna tutuyor.

Geliştirdiği özgün bilişim yazılımını ihraç da eden PRNet, müşterilerine yönelik yeni hizmet modelini devreye soktu. İş ve iletişim dünyasına yönelik özgün bir arama motoru olan M-Suite, güçlü teknolojik altyapısı, hızlı geri dönüşümü, güncel takibi, zengin arşivi ve detaylı veriyi anlamlı bilgiye dönüştürmesiyle şirketlerin karar verme sürecinde daha belirleyici bir role sahip olacak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.