Nike ve Arda Turan’dan devre arası konuşması

Nike yeni reklam filminde Milli Takım'ın soyunma odasına gidiyor.

25.03.2016 - 14:22 | MediaCat

Nike ve Arda Turan'dan devre arası konuşması

Türkiye Milli Futbol Takımı her maç gibi yine önemli bir maçın devre arasında, soyunma odasında bekliyor. Zorlu ilk yarının ardından Fatih Terim ile toplantı bitmiş, ilk 11 kısa bir süre sonra ikinci yarı için odayı terk edecek. Milli Takım Kaptanı Arda Turan, sahayı milli ruhla doldurmak için maça çıkış konuşmasını yapıyor.

Deri Tanıtım Grubu’yla Tap Dance yapan, Lassa ile omuz omuza çarpışan ve OPET ile Barselona’da bir gün geçiren Arda Turan’a Milli Takım’ın soyunma odasında eşlik eden Nike Football’un son reklamı “Nike Sunar: Devre Arası Konuşması” her zamanki gibi Wieden+Kennedy imzası taşıyor.

Arda Turan’ın ve Turan’a reklam filminde eşlik eden Milli Takım futbolcularından Gökhan Gönül, Caner Erkin ve Cenk Tosun’un reklam filmiyle ve milli takımın bir parçası olmakla ilgili düşüncelerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Arda Turan:

Çekimler hem heyecanlı, hem de eğlenceli geçti. Arkadaşlarımla bu çekim için bir araya gelmek çok güzeldi. İzlediğiniz şey aslında bir kurgudan ziyade bizim hayatımızın bir parçası. Bu yüzden çok zorlanmadık diyebilirim. Devre aralarında hocamızdan gerekli taktik ve yorumları aldıktan sonra, sahaya çıkmadan önce hep benzer konuşmaları yapıyoruz.

Milli takım herkes için çok özel. Milli maçlar hangi takımı tutarsa tutsun herkesi heyecanlandıran ve birbirine kenetleyen zamanlar. Aldığımız her başarının tüm ülkeyi mutlu ettiğini ve gururlandırdığını biliyoruz. Bize verdikleri destek takım olarak bizi nasıl motive ediyor ve güçlendiriyorsa, bizim başarılarımızın da ülkeye güç verdiğini düşünüyorum. Biz takım olarak hep bu sorumluluk hissiyle sahaya çıkıyoruz ve elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Bu yüzden ülkemize hizmet etme sorumluluğunun bilinciyle hareket ediyoruz. Bizim kanımızda pes etmemek var. Film de bunun bir yansıması.

Gökhan Gönül:

Binlerce futbolcu arasından bu formayı giyebilmek bir ayrıcalık. Kazandığınız zaman milyonlarca insanın mutluluğuna şahit olabilmek çok başka bir duygu. Sporun hangi dalında olursa olsun, kaybetmemeyi düşünürseniz, bunu hazmedemiyorsanız, işte o zaman başarılı olabilirsiniz. Ben de bunu sokak aralarında arkadaşlarımla oynarken öğrendim ve sonuçta buradayım.

Caner Erkin:

Milli duygularla sahaya çıkmak bambaşka. Hiçbir zaman pes etmiyoruz ve bu da bizim kazanma arzumuzu pekiştiriyor. Turnuva takımı olmalıyız, tek tek maçlara konsantre olup başarıya ulaşacağımıza inanıyorum. Milli Takımımız daha önce en üst seviyeye kadar yükseldi, bence bunu bir daha yaşatabiliriz. Sonuçta çok istemeliyiz ve konsantre olmalıyız.

Cenk Tosun:

Milli formayı giymek benim çocukluk hayalimdi. Bunu Fatih Hoca sayesinde ilk kez tattım. Turnuvada yer almaksa şu anda en büyük isteğim. Milli formayla mücadele etmek inanılmaz bir duygu. Vatanın için emek gösteriyorsun ve sahada her şeyini veriyorsun. Bu herkese nasip olmuyor.

Takım olarak emek verip buralara kadar geldik. Bundan sonrasında da başarılı olacağımıza inanıyorum. Herkesin bizden ümidini kestiği noktada biz inanılmazı başardık. Bu güçle ve hisle de şampiyonada en iyi yerlere geleceğimizi düşünüyorum.

KÜNYE
Reklamveren: Nike Football
Reklam Ajansı: Wieden+Kennedy
Yönetmen: Bob Harlow
Yapımcılar: Tim Nash, James Waters
Futbol Koreografı: Andy Ansah
Fotoğraf: The Wade Bros

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.