Medya planlama aracı C.A.T’in yeni sürümü piyasaya sunuldu

Yeni sürüm UM tescilli Curiosity Panelleri araştırmasından elde edilen 2014 yılı verilerini de içeriyor.

17.12.2014 - 17:50 | MediaCat

UM Yunanistan/Türkiye/Avusturya/Portekiz/İsviçre, tescilli Medya Planlama Aracı C.A.T’in yeni sürümünün piyasaya sunulduğunu duyurdu. Yeni sürüm UM tescilli Curiosity Panelleri araştırmasından elde edilen 2014 yılı verilerini de içeriyor. Um’in kapsamlı bir planlama aracı olan C.A.T., planlamacının merakını arttıran ve müşterilerinin kampanya hedeflerini daha iyi yerine getirmesi için kullanması gereken temas noktası türleri konusunda alışılmışın dışına çıkmasına yardımcı oluyor.

Açılımı İletişim Aktivasyon Aracı olan C.A.T., Yunanistan çapında 2,500 katılımcı ile gerçekleştirilen tescilli bir araştırma olan, piyasaya yeni sunulan 2014 Curiosity Panelleri verilerine dayanıyor. Farklı temas noktalarını ve etkinliklerini, müşterinin sektörü ve kampanya hedefleriyle bağlantılı olarak sıralamayı hedefleyen Curiosity Panelleri’nde toplamda 30 sektör analiz edilmiş ve 58 temas noktası sıralanmıştır.

 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.