MediaCat

Hayran teorilerini ciddiye alan bir dizi

The End of the F***ing World, ikinci sezon tanıtımı için hayran teorilerini kısa animasyonlara dönüştürüyor.

Hayran teorilerini ciddiye alan bir dizi

Charles Forman’ın çizgi romanından uyarlanan ve 2017 itibarıyla Channel 4, 2018 yılındaysa Netflix’ten türün sevenleriyle buluşarak hayli beğeni toplayan The End of the F***ing World, Alyssa ve James’in hikâyesini anlatmaya kaldığı yerden devam ediyor.

İlk sezonu izleyicileri merakta bırakan bir finalle kapatan dizi için hayran teorilerinden ilham alan bir ikinci sezon tanıtımı hazırlayan Channel 4’un in-house ajansı 4Creative, Londralı yapımevi Picnic işbirliğiyle, hayranların sosyal mecralarda paylaştıkları teorilerin bazılarını animasyona dönüştürdü.

Facebook, Instagram, Twitter, Snapchat ve YouTube’dan paylaşılan animasyonların yanı sıra, 4Creative, illüstratörler Ricardo Bessa ve Thanh Tran ile birlikte çalışarak, sınırlı sayıda basılan özel bir çizgi roman da yayımladı.

Son sayfaları kasten boş bırakılan bu özel çizgi romanlar geçen ay Londra’da gerçekleşen MCM Comic Con’da dağıtıldı ve etkinliğe gelen hayranlar, kendi teorilerini Bessa ve Tran’ın çizimiyle bu çizgi romanlarda ölümsüzleştirme fırsatına eriştiler.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.