MediaCat

Doğrudan pazarlamanın liderleri ödüllerine kavuştu

DP Ödülleri, The Ritz Carlton Otel’de düzenlenen törenle sahiplerini buldu.

Doğrudan pazarlamanın liderleri ödüllerine kavuştu

Doğrudan Pazarlama İletişimcileri Derneği tarafından 7 yıldır düzenlenen DP Ödülleri, dün akşam The Ritz Carlton Otel’de düzenlenen törenle sahiplerini buldu. Radyo ve televizyon dünyasının sevilen ismi Bay J‘nin sunuculuğunu yaptığı gecede bu yıl da başvuran yüzlerce ajans ve projenin arasından sektörün en iyileri seçildi.

DP Ödül Töreni’nde etkinlik pazarlaması, interaktif pazarlama, satış noktasında ve sahada pazarlama ile veritabanına dayalı pazarlama ana kategorilerinde projeler ödüllendirildi. Ana kategorilerin yanı sıra özel kategorilerde de entegre doğrudan pazarlama kampanyası, en yaratıcı doğrudan pazarlama uygulaması ve çekmecede kalmış işler ödülleri de sahiplerini buldu.

DP Ödülleri, dün akşam The Ritz Carlton Otel'de düzenlenen törenle sahiplerini buldu.

Törende açılış konuşmasını yapan Doğrudan Pazarlama İletişimcileri Derneği Başkanı Alper Sesli, 2013’te sektörün 1,4 milyar dolar hacme ulaştığını anlatarak, “Ciro payı en çok artan alan olarak interaktif pazarlama dikkati çekiyor. Bu sonuç markaların interaktif pazarlama alanındaki faaliyetlerine hız verdiğini gösteriyor” dedi. Sektörün istihdam hacminin de 115 bin olduğu vurgulayan Sesli, “Şirketlerin doğrudan pazarlama iletişimine verdiği önemin arttığını görmek ve ödüllere gösterilen ilgi bizi mutlu ediyor” şeklinde konuştu.

“Doğrudan sonuca gidenler”

DPİD bundan önceki yıllarda olduğu gibi, bu yıl da Türkiye’nin en başarılı ve dikkat çeken pazarlama çalışmalarını değerlendirdi. “En Yaratıcı Doğrudan Pazarlama Uygulaması” ödülünü TofaşJeep için Dna BoX projesi ile Leo Burnett Istanbul alırken, Vodafone “En Cesur Müşteri” ödülünün sahibi oldu.

Toplamda 400’e yakın projenin değerlendirildiği yarışmanın tüm kazananlarına buradan ulaşılabilirsiniz [PDF: 161KB].

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.