MediaCat

JustMarketing’e katılım için son günler

‘Takımını Kur! Farkını Yarat!’ sloganıyla ODTÜ İşletme Topluluğu tarafından altı yıldır düzenlenmekte olan

JustMarketing’e katılım için son günler

‘Takımını Kur! Farkını Yarat!’ sloganıyla ODTÜ İşletme Topluluğu tarafından altı yıldır düzenlenmekte olan JustMarketing // Challenge’a katılım için son haftaya girildi.

Yarışmada üçer kişiden oluşan takımlar, Aviva Hayat ve Emeklilik markasına 2008 yılı için bir tema oluşturarak pazarlama ve reklam kampanyası hazırlayacak. Yarışmaya katılmak isteyen takımların, www.just-marketing.org adresinden online başvuru yaparak 19 Mart 2007 tarihine kadar projelerini göndermeleri gerekiyor.

Banu Kalay Erton (Fiat Pazarlama Müdurü), Mert Başar (HP Kurumsal Pazarlama Müdurü), Başak Tecer (Sabah Gazetesi Genel Müdür Yardımcısı), Aytül Gülçelik (Ogilvy & Mather Ajans Başkanı) ve Aviva pazarlama yetkililerinden oluşan yarışmanın jürisi, projeleri yaratıcı ve analitik düşünme açısından değerlendirilecek. Finale kalan 10 takım 3 Nisan’da web sitesinden duyurulacak ve 11-14 Nisan tarihleri arasında JustMarketing//Congress boyunca ODTܒde konuk edilecek.

Yarışmanın birincisi olan takım, Aviva İngiltere’de staj yapma hakkına sahip olacak. İkinci ve üçüncü takım üyelerinden iki kişi, Leon Creative’de staj yapma hakkı elde edecek.

Yarışma ile ilgilenenler, www.just-marketing.org adresinden bilgi edinebilir.

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.