MediaCat

Jim Beam hayranlarını tarih yazmaya davet ediyor

Mila Kunis’le bir burbon almaz mısınız?

Jim Beam hayranlarını tarih yazmaya davet ediyor

That 70’s Show’un ve Family Guy’daki sevilmeyen kız Meg’in sesi Ukrayna doğumlu yıldız Mila Kunis’in tüm dünyaya yayılan bir hayran kitlesi olduğu malum. Güzel oyuncu son projesiyle özellikle erkek hayranlarının gözündeki değerini bir kez daha artıracağa benziyor. Kunis, Kentucky’de doğan ve 200 yıllık geleneğiyle ABD’nin en prestijli markalarından olan Jim Beam’in yeni yüzü oldu.

1795’te başladığı burbon üretimine ara vermeden devam eden Jim Beam’in Mila Kunis’i marka yüzü olarak seçişi bir tesadüf değil. Öyle ki Jim Beam Kıdemli Başkan Yardımcısı Kevin George “Mila’nın burbona olan tutkusu, sıcak kişiliği, global boyuttaki ününün yanı sıra markamızın orijinalliğine olan hayranlığı aldığımız kararda etkili oldu” diyor.

100 pazarda birden yayına giren ve küresel boyutu ile Jim Beam adına bir ilk olan Make History adlı yeni kampanya serisi, çatısı altında Strawberry Frog (New York), The Works (Sidney) ve Jung von Matt (Hamburg)’u barındıran FutureWorks imzası taşıyor.

[youtube]http://youtu.be/MC_35SsHANM[/youtube]

[youtube]http://youtu.be/F_Vk5iloGrw[/youtube]

[youtube]http://youtu.be/qNAmT9ZPqOE[/youtube]

Kaynak: Branding Magazine

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.