MediaCat

Taylan Yapıcı’ya göre 2015’in en iyileri

Sektörün önde gelenleri 2015’in en yaratıcı işlerini seçiyor.

Taylan Yapıcı’ya göre 2015’in en iyileri

2013 yılından bu yana sürdürdüğümüz, sektörünün önde gelen isimlerine -mecra gözetmeksizin- yılın kendileri için favori reklamlarını sorduğumuz “Yılın en iyi reklamları” serimiz, Punch Kurucu ve Kreatif Direktörü Ali Musa Paça, Lowe Istanbul ECD’si Emrah Akay, Serdesin Baş Fikir Esnafı ve Patronu Serhat Bayram, Titrifikir Kurucu Ortağı Kerem Kanık, Kompüter Metin Yazarı Anıl Eren Küçük ve Concept Kreatif Grup Başkanı Ufuk Işık‘ın ardından BLAB Kurucu Ortağı ve Kreatif Direktörü Taylan Yapıcı ile devam ediyor.

İşte Taylan Yapıcı’ya göre, gerekçeleriyle, 2015’in en iyi kampanyaları…

Uluslararası Af Örgütü: Sansürün Tipografisi

Bu sene birbirinden güzel sosyal sorumluluk işleri gördük. Ama bir tanesi vardı ki fikrinin yalınlığıyla beni çok etkiledi, açıkçası kıskandırdı. Bu yüzden bir numarama Sansürün Tipografisi işini yazdım. Sokaklarda hepimizin gördüğü ancak birçoğumuzun üzerinde durmadığı boyanmış duvar yazılarından böyle bir fikir çıkarmak ve o fikrin mesajını böyle net iletmesi, gerçekten etkileyici.

İlerlemek için sayfa numaralarını kullanabilirsiniz.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.