MediaCat

HTC, “Change” ile değişimi yeniden tanımlıyor

HTC’den yeni marka konumlandırması ‘Change’

HTC, “Change” ile değişimi yeniden tanımlıyor

HTC, bu zamana kadar gerçekleştirdiği en güçlü pazarlama kampanyası; ‘Change’ (Değişim) marka platformunu açıkladı. Bu platform HTC’nin 17 yıllık tarihi boyunca mobil sektöründe yeni çığır açan etkisini kutlayan uzun vadeli bir stratejisi olarak yerini aldı. “Change” HTC’nin pazarlama alanında bugüne kadar hayata geçirdiği en büyük yatırımı temsil ediyor. Kampanya, geniş bir yelpazedeki geleneksel ve dijital mecralar üzerinden tüketicilere ulaşmayı hedefliyor.

Ağustos ayı itibariyle HTC global platformunun tamamlanması ile  kampanya hayata geçirilecek. Ünlü oyuncu ve yönetmen Robert Downey Jr.’ın rol alacağı ilk yaratıcı reklam 15 Ağustos tarihinde YouTube üzerinden yayınlanacak. Ardından ise bir dizi sinema ve televizyon reklamı yayına girecek.

HTC Pazarlama Kurulu Başkanı Ben Ho, kampanya ile ilgili olarak: “HTC olarak  yenilikçi ruhumuz , ve cesaretimiz sayesinde  mobil sektöründe değişim yaratan  öncü marka konumuna geldik. . Biz “Change”i orijinal ve eğlenceli olarak tanımlıyoruz. Bugüne kadar gerçekleştirilen kampanyalardan farklı olarak da, halihazırda telefonlarımızın bilinen özelliklerini bir araya getirdik. dedi

“Change” kapsamında beyazperdenin en sevilen yüzlerinden  Robert Downey Jr. HTC ile iki yıllık bir sözleşme imzaladı.

Üç aşamada hayata geçirilecek olan marka platformunun ilk aşamasını HTC’nin farklı insanlar için ne anlama geldiğine dair eğlenceli bir yorum ile markaya vurgu yapan reklam kampanyası oluşturuyor. İkinci aşamada, BlinkFeed, Video Highlights ve BoomSound gibi HTC’nin devrim niteliğindeki yeniliklerin mobil sektörünün yüzünü nasıl değiştirdiğine dair çalışmalar yer alıyor. Devamı olan reklam spotları ise HTC ürünlerinin nasıl kullanıcıları güçlendirerek kendi yaşamlarında değişimi gerçekleştirmelerini sağladığına odaklanıyor.

[youtube]http://youtu.be/UpGUV6ZrYFw[/youtube] 

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.