Heinz’dan fasulye sevdalısı Geoff’un hikâyesi

Heinz, Beanz için tasarladığı dört yeni ürünü Pixar'vari bir animasyonla tanıtıyor.

07.09.2017 - 11:31 | Arzu Nilay Kocasu

Heinz'dan fasulye sevdalısı Geoff'un hikâyesi

Bir gün, bilinmeyen bir diyarda (tahminen Avustralya’da) doğan bir bebeğe Geoff adını verirler. Geoff, büyüdükçe, fasulyeye karşı kaynağı belirsiz bir tutku beslemeye başlar. Geoff’un tutkusu onu fasulye konservesi Beanz’in üreticisi Heinz’ın kapısına kadar getirir. Fasulyeyi yalnızca yemek değil yaşamak da isteyen Geoff, elinde özgeçmişiyle girdiği Heinz binasından, markanın inovasyon başkanı olarak çıkar.

Heinz’ın yeni reklam filmi, Heinz’da çalışan Geoff isminde bir adamın, sevdalısı olduğu fasulyeyle ilişkisinin kendi hayatıyla birlikte nasıl şekillendiğini anlatan üç dakikalık bir animasyon. Geoff’un -Heinz’ın spagetti departmanında çalışan- müstakbel karısıyla tanışması ve nihayetinde evlilik ve iki çocukla devam eden hayatı boyunca değişen alışkanlıklarına uygun ebatlarda Beanz ambalajları ürettiği film, Pixar’ın 2009 yapımı meşhur animasyonu Up’ı andırıyor.

Kraft Heinz Avustralya’nın filmden de tahmin edilebileceği üzere dört yeni konserve ambalajını tanıtmak için hazırladığı “Can Size for Every Aussie”, Y&R Yeni Zelanda ve Assembly Ltd. imzası taşıyor.

KÜNYE

  • Reklamveren: Kraft Heinz Avustralya
  • Reklam Ajansı: Y&R Yeni Zelanda
  • Yapımevi: Assembly Ltd.
Kaynak: Mashable

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.