Oregon’dan “biraz” abartılı bir tanıtım filmi

Travel Oregon, geçen yıl başladığı tanıtım kampanyasına yeni bir animasyonla devam ediyor.

08.04.2019 - 10:42 | Arzu Nilay Kocasu

Oregon'dan "biraz" abartılı bir tanıtım filmi

Oregon’un turistlere sunduğu doğal güzellikleri tanıtmak için eyaleti geçen yıl bir Miyazaki evreni olarak yeniden tasarlayan Travel Oregon, Wieden + Kennedy imzalı kampanyasına yeni bir animasyonla devam ediyor.

İlk filmin başarısını takiben yayınlanan iki dakikalık reklam filminde Oregon’un doğal güzelliklerinin yanı sıra gastronomik değerlerine de yer veren Travel Oregon’un kampanyası sinema, televizyon, dijital ve açıkhavanın yanı sıra GIF’ler, kartpostallar, posterler ve daha kısa yeni animasyonlarla yıl boyunca devam edecek.

“Bu kampanyanın amacı herkesi Oregon’da ağırlamak ve buradaki yolculukları süresince daha mutlu bir ruh halini deneyimlemeye davet etmek” diyen Travel Oregon CEO’su Todd Davidson kampanyayı “Oregon’un harikalarını deneyimlemek, modern yaşamın neden olduğu karmaşadan yorulan insanların aradıkları cevap olabilir. Kumsalı, çölü ve ormanıyla Oregon, tüm bu karmaşadan uzaklaşıp kendinizle ve doğayla yeniden bağlantı kurmak için size pek çok seçenek sunuyor” sözleriyle açıklarken, Wieden + Kennedy kreatiflerinden Ansel Wallenfang proje hakkında şu yorumda bulunuyor:

“Only Slightly Exaggerated kampanyasıyla geçen yıl ve bu yıl hedeflediğimiz şey, Oregon’u ziyaret ettiğiniz zaman açığa çıkan duygusal deneyimi görselleştirmekti. Animasyon kullanarak, deneyimi geleneksel turizm filmlerinin ötesine geçecek şekilde yakalamayı ve onu herkes için eşsiz kılmayı başardık.”

KÜNYE

  • Reklamveren: Travel Oregon
  • Reklam Ajansı: Wieden + Kennedy
Kaynak: The Drum

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.