Global Bilgi’den Türkiye’ye iki büyük ödül

Çağrı merkezi sektörünün dünya çapındaki en büyük organizasyonu "ContactCenterWorld.com"un,

23.06.2008 - 16:43 | MediaCat

Çağrı merkezi sektörünün dünya çapındaki en büyük organizasyonu “ContactCenterWorld.com”un, sektörün en iyilerini belirlemek üzere düzenlediği “2008 TOP 100” ödüllerinde Global Bilgi, Türkiye’ye iki büyük ödül kazandırdı. Türkiye’nin lider müşteri ilişkileri yönetim merkezi Global Bilgi, EMEA Bölgesi’nde “En İyi Müşteri Hizmeti” ve “En İyi Teknoloji İnovasyonu” kategorilerinde birinci oldu.

Yüzde 54 pazar payıyla Türkiye’nin lider müşteri ilişkileri yönetim merkezi konumuna ulaşan ve Türkiye’nin en büyük 500 şirketi arasında yer alan Global Bilgi, 6 bin çalışanı ile uluslar arası başarılara imza atmaya devam ediyor. Bu başarılarına bir yenisini ekleyen Global Bilgi, çağrı merkezi sektörünün dünyadaki en büyük organizasyonu ContactCenterWorld.com’un sektörün en iyilerini belirlemek üzere düzenlediği “2008 Top 100” Ödülleri”nde, Avrupa, Ortadoğu ve Afrika ülkelerini içine alan EMEA Bölgesi etabında “En İyi Müşteri Hizmeti” ve “En İyi Teknoloji İnovasyonu” kategorilerinde birinci oldu. Global Bilgi Genel Müdürü Bahadır Pekkan “2008 Top 100” ödülünü, 19 Haziran’da Londra’da düzenlenen törende aldı.

Global Bilgi, “En İyi Müşteri Hizmeti” kategorisindeki ödüle, müşteri hizmetleri, teknolojik alt yapı, çağrı merkezini arayan müşterilerinin beklentilerini karşılamak üzerine geliştirdiği “adil çözüm, ilk çağrıda çözüm” gibi uygulamalarının yanı sıra, kişiselleştirilebilen ve müşteriye kendini özel hissettiren hizmet yaklaşımı çalışmaları ile layık görüldü.

Global Bilgi “En İyi Teknoloji İnovasyonu” kategorisindeki birinciliğini ise performans yönetiminde farklılaşmayı ve verimliliği artırmayı hedefleyen özel ürünü “ccDashboard” ile aldı. Performans yönetimi sırasında eksiklikleri hissedilen unsurların tek bir platformda çözülmesi amacıyla geliştirilen ccDashboard, kullanıcılarına gerçek zamanlı ve entegre bilgi yönetiminin yanı sıra anlık bilgi alışverişi de sağlıyor.

2003 yılından bu yana düzenlenen yarışmanın bu yılki finallerinde 171 firma 16 kategoride mücadele etti. ContactCenterWorld.com’un dünya çapında 112 bin 566 kurumsal üyesi bulunurken, internet sitesini de günlük 7 bin 500 tek kullanıcı ziyaret ediyor. ContactCenterWorld.com bu özellikleri ile çağrı merkezi sektöründeki en iyi uygulamaların da paylaşılmasını sağlayan bir ortam yaratıyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.