‘İşbirliklerimiz karşılıklı güvene dayanıyor’

Emmanuel Seuge Coca-Cola'nın işbirliği ve ortaklık prensiplerini paylaştı.

14.11.2013 - 17:30 | Haluk Kasarcı

Emmanuel Seuge Coca-Cola'nın işbirliği ve ortaklık prensiplerini paylaştı.

The Coca-Cola Company Global İşbirlikleri ve Girişimlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Emmanuel Seuge, konuşmasına “Bugün burada olduğum için çok mutluyum. Sizlerle, işbirliği ve ortaklık anlamında bildiğimiz her şeyi nasıl baştan düşünebileceğimiz hakkında konuşmaya geldim” sözleriyle başladı.

2020’ye kadar Coca-Cola’nın şirket büyüklüğünü iki katına çıkarma hedefinin olduğunu ve bunun için yeni denklemler yaratmak üzerine gittiklerini söyleyen Seuge, işbirliklerinin üç formundan bahsetti. Küresel işbirlikleri, değer katan işbirlikleri ve girişimlerden oluştuğunu söyleyerek Coca-Cola’nın bu alandaki çalışmalarını anlattı.

Emmanuel Seuge: 'İşbirliklerimiz karşılıklı güvene dayanıyor'Cola-Cola olarak işbirliklerini üç farklı prensibe dayandırdıklarını söyleyen Seuge bu prensipleri karşılıklı güven, ortak amaçlar ve ortak değerler olarak tanımladıklarını belirtti. “Herhangi bir ilişki içerisinde, dostluk veya arkadaşlıkta olduğu gibi, iş ortaklığında da güvenden temel alınmalı. İki taraf sadece bu şekilde bir araya gelebilir. İşimizi yaparken buna özen gösteriyor, güveni ilişkimizin merkezinde tutmaya özen gösteriyoruz.” diyerek sözlerine devam eden Seuge Coca-Cola’yla aynı bakış açısına sahip markalarla çalışmalarını ‘sağlıklı çarpışma’ olarak adlandırdıklarını söyledi.

Seuge daha sonra Coca-Cola’nın dünyanın çeşitli yerlerinde yürüttüğü işbirliklerinin detaylarını Brand Week Istanbul katılımcılarıyla paylaştı. Londra Olimpiyatları için Britanyalı DJ Mark Ranson’la yürütülen ve müzik ve spor dünyasının bir araya gelmesini amaçlayan projeden; Spotify ve diğer startup’larla girilen işbirliklerine uzanan kompakt bir video sunumunun ardından sözlerini tamamlayan Seuge Coca-Cola’yı starup’lar için bu denli önemli kılanın sahip oldukları prestij, markalar ve erişim kuvveti olduğunun altını çizdi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.