MediaCat

ELLE en iyi stilleri ödüllendirdi

Dün akşam Divan Kuruçeşme’de gerçekleşen ELLE Style Awards x M.A.C 2022, başarıları ve özgün duruşlarıyla fark yaratan isimleri ödüllendirdi.

ELLE en iyi stilleri ödüllendirdi

ELLE Style Awards x M.A.C 2022 dün akşam Divan Kuruçeşme’de geçtiğimiz yılın duruşu, kişiliği, stili ve başarılarıyla ilham veren isimlerini bir araya getirdi.

Doğan Holding Yönetim Kurulu Başkanı Begümhan Doğan Faralyalı, Doğan Burda Grubu CEO’su Cem Başar, ELLE Türkiye Yayın Direktörü Melda Narmanlı Çimen ev sahipliğinde #GösterRenklerini temasıyla gerçekleşen organizasyona; moda, sahne, sanat, tasarım, iş ve cemiyet dünyasından Ali Koç, Kenan Doğulu, Beren Saat, Serenay Sarıkaya, Gülşen, Hande Erçel, Pınar Deniz, Boran Kuzum, Bige Önal, Kalben, Eda Ece, Dilan Çiçek Deniz, Berrak Tüzünataç, Aybüke Pusat, Derin Mermerci, Ece Sükan, Aslıhan Gürbüz, Şükrü Özyıldız, Zehra Güneş, Ece Şirin, Haluk Akakçe, Bünyamin-Lamia Aydın, Aslı Filinta ve İbrahim Kutluay gibi isimler katıldı.

Simge Fıstıkoğlu ve Yetkin Dikinciler’in sunuculuğunu üstlendiği ödül töreni öncesinde, kırmızı halıda Tanem Sivar davetlilerle röportajlar gerçekleştirdi. Davetliler, ödül töreninin ardından düzenlenen after party’de ise DJ Mehmet Koryürek performansı ve Alya’nın sevilen şarkılarıyla eğlendiler.

Yılın Stil İkonu Ödülü’nün özgür kişiliği ve stili ile öne çıkan pop müzik sanatçısı Gülşen’e verildiği organizasyonda Yılın Stil Sahibi Kadın Oyuncusu Ödülü’nü Pınar Deniz, Yılın Stil Sahibi Erkek Oyuncusu Ödülü’nü Boran Kuzum, Yılın Stil Sahibi Müzisyeni Ödülü’nü ise Edis kucakladı. Yılın ELLE Kızı Hande Erçel ve Yılın Stil Keşfi Bige Önal olurken, Yılın Marka İşbirliği Ödülü, Bvlgari işbirliği sebebiyle Serenay Sarıkaya’ya takdim edildi. Yılın Moda Tasarımcısı Raisa Vanessa ve Yılın Moda Vizyoneri olarak Ece Şirin seçilirken, M.A.C Cosmetics Seçimiyle Göster Renklerini Özel Ödülü’ne Kalben layık görüldü. Netflix yapımı Kulüp de geceden Yılın Dijital Projesi Ödülü’yle ayrıldı.

Yılın Stil Sahibi İş İnsanı unvanı Başak Defne Kocabıyıkoğlu’na verilirken, Yılın Stil Sahibi Sanat İnsanı olarak Haluk Akakçe, Yılın Stil Sahibi Sporcusu olarak ise Zehra Güneş gösterildi.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.