MediaCat

Felis Ödülleri 2021’de ilk gece sona erdi

Törenin bu akşam gerçekleşen ilk ayağında dokuz bölümde en iyiler ödüllerine kavuştu.

Felis Ödülleri 2021’de ilk gece sona erdi

Bu yıl 4 bin 339 başvuru alarak rekora imza atan Felis Ödülleri 2021’de ilk gece geride kaldı. Dönüştüren Pazarlama Etkisi Bölümü, Film Bölümü, Entegre Kampanyalar Bölümü, Marka Deneyimi ve Aktivasyon Bölümü, Sosyal Sorumluluk ve Sürdürülebilirlik Bölümü, Üretimde Ustalık ve Tasarım Bölümü, Veri Kullanımı Bölümü ile yarışmaya bu yıl eklenen E-Ticaret ve Sosyal Medya Bölümlerinde ödüller, Zorlu PSM’de Simge Fıstıkoğlu sunuculuğunda düzenlenen gecede sahiplerini buldu.

Gecenin açılış konuşmasını gerçekleştiren MediaCat Genel Yayın Yönetmeni Pelin Özkan, bu yıl organizasyonda yer alan 307 jüri üyesine MediaCat ve tüm sektör adına teşekkürlerini sundu. 16 yıldır Felis Ödülleri ile etkili yaratıcılığı ödüllendirdiklerini ifade eden Özkan, bu ve yarın gece etkili yaratıcılığın yanı sıra azmi, çalışkanlığı ve iradeyi kutlamak için bir arada olacaklarını söyledi.

Büyük Ödüller ve yılın ajansları

Felis Ödülleri’nin ilk gecesinde yedi Büyük Ödül dağıtıldı. Dönüştüren Pazarlama Etkisi Bölümü Büyük Ödülü Yarının Suyunu Kurtarmak ile Reckitt/Finish’in oldu. Yarının Suyunu Kurtarmak aynı zamanda Havas Turkey’e Entegre Kampanyalar Bölümü’nde Büyük Ödül ‘ü getirdi.

Film Bölümü Büyük Ödülü Yeni Rakı Global için hazırladığı Burası İstanbul ile BLAB’a verilirken, Marka Deneyimi ve Aktivasyon Bölümü Büyük Ödülü BluTV için hayata geçirilen Terapi Yorum ile Punch BBDO’nun, Sosyal Sorumluluk ve Sürdürülebilirlik Büyük Ödülü Unilever/Elidor için hazırladığı #DedimOlabilir ile Medina Turgul DDB’nin oldu. Sevan Bıçakçı Mücevher Tasarım için hazırlanan Shaping Dreams into Art ile Jaguar Projects Üretimde Ustalık ve Tasarım Bölümü Büyük Ödülü’nü alırken, 4129Grey de Mastercard Türkiye için hayata geçirilen Umudu Hesaplamak ile Veri Kullanımı Bölümü’nde Büyük Ödül ile ödüllendirildi.

Felis Ödülleri 2021’de Yılın Bağımsız Ajansı Rafineri, Yılın Prodüksiyon Ajansı ise Depo Film oldu. Üretimde Ustalık ve Tasarım Bölümü jürilerinin seçimiyle Sektöre Katkı Ödülü Ömer Ahunbay’a verildi.

Felis 2021’de yarın

Bu gece dokuz bölümde ödüllerin açıklandığı 16. Felis Ödülleri’nde yarın Dijital ve Mobil Bölümü, Markalı İçerik ve Eğlence Bölümü, Medya Bölümü, Out of Home Bölümü, Basın ve Yayın Bölümü, Radyo ve Audio Bölümü, PR Bölümü, Sağlık İletişimi Bölümü ve Curious Felis’te ödüller sahiplerine kavuşacak.

Felis Ödülleri 2021’de ilk gece açıklanan bölümlerin tüm kazananlarına buradan ulaşabilirsiniz.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.