Dört marka daha TURQUALITY kapsamına alındı

Dünyanın devlet destekli ilk ve tek markalaşma programı TURQUALITY® Destek Programı'na...

13.10.2008 - 11:37 | MediaCat

Doğtaş, Finlux, Bürotime ve Yünsa markaları da, dünyanın ilk ve tek marka geliştirme programı
TURQUALITY® kapsamına alındı

Dünyanın devlet destekli ilk ve tek markalaşma programı TURQUALITY® Destek Programı’na her biri sektörünün önde gelen markası olan Doğtaş, Finlux, Bürotime ve Yünsa da girdi. Firmalara global markalaşma süreçlerinde finansal desteğin yanında, eğitim ve stratejik danışmanlığın da verildiği destek programına Doğtaş, Finlux, Bürotime ve Yünsa’ın da girmesiyle birlikte TURQUALITY® ‘nin desteklediği marka sayısı 61’e yükseldi.

Harcamalarının yüzde 50’si, üst limit olmaksızın 5 yıl boyunca desteklenecekDoğtaş, Finlux, Bürotime ve Yünsa; üretimden pazarlamaya, satıştan satış sonrası hizmetlere kadar bütün süreçleri kapsayan finansal desteğin sağlanacağı program çerçevesinde global bir marka olma yolunda daha rahat ve güçlü adımlarla ilerleyecekler. TURQUALITY® vizyon ve stratejisi doğrultusunda belirlenen yol haritası çerçevesinde, firmaların yurtdışı markalaşmaya yönelik harcamalarının yüzde 50’si, üst limit olmaksızın 5 yıl boyunca Program kapsamında desteklenecek.

Doğtaş, Finlux, Bürotime ve Yünsa, TURQUALITY® programından alacakları destek ile, yurtdışında marka bilinirliğini artırarak pazar payını yükseltmeyi, böylece markaları ile yurtdışı satışları içindeki markalı ürün satış cirosunu büyütmeyi hedefliyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.