MediaCat

Coca-Cola obeziteye karşı sağlıklı yaşam vurgusuna devam ediyor

Yeni film eski ile yeniyi karşılaştırıyor.

Coca-Cola obeziteye karşı sağlıklı yaşam vurgusuna devam ediyor

Obeziteye karşı mücadele eden grupların eleştirilerine maruz kalan Coca-Cola, sağlıksız bir ürün olarak gelişmeye başlayan marka imajını değiştirmek için yürüttüğü stratejilerine her geçen gün bir yenisini ekliyor. Geçtiğimiz günlerde ‘mutluluk hareket etmektir’ başlıklı bir animasyon film yayınlayan marka, şimdi de sağlıklı yaşamın önemine vurgu yapan bir reklam filmi yayınladı.

‘Büyükbaba’ isimli reklam filminde eski-yeni yaşam tarzları karşılaştırması büyükbaba-torun ilişkisi ile resmediliyor. Büyükbabalarımızın gençliklerinde her şeyin daha basit, daha yavaş olduğunu; tercihlerin daha sağlıklı yapıldığını, hayatın daha yavaş bir ritimle ilerlediğini söyleyen film, aynı zamanda günlük yaşamın daha fazla fiziksel hareket içerdiğine de dikkat çekiyor. Marka reklam filmiyle daha sağlıklı bir yaşam için büyükbabanızın yaptığını yapın; daha fazla hareket edin, daha iyi beslenin ve her şeye çok takılmayın vurgusu yapıyor.

Kaynak: Advertising Age

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.