MediaCat

Cannes Lions’a yeni kategori

Luxury & Lifestyle Lions kategorisinin ekleneceği Cannes Lions, Mobile Lions ile vedalaştı.

Cannes Lions Uluslararası Yaratıcılık Festivali, markaların lüks ve yaşam tarzı özelindeki en etkili yaratıcı çalışmalarını, iş çözümlerini ve deneyimlerini ödüllendirmek için önümüzdeki yıl Luxury & Lifestyle Lions kategorisinin hayata geçirileceğini duyurdu.

Luxury & Lifestyle Lions’ın açılmasının yanı sıra organizasyonda kategoriler bazında bir değişiklik daha meydana geldi. Cannes Lions, Mobile Lions’ı emekliye ayırma kararı aldı. Ödülleri geliştirmek kadar gerektiği zaman bir kategoriyi emekli etmenin de kendileri açısından önemli olduğunu vurgulayan LIONS Global Ödül Direktörü Marian Brannely, “Jürimize danıştıktan sonra 2024 yılında Mobile Lions’ı kapatıyoruz. Mobil cihazlar her kanal ve disiplindeki çalışmalara entegre olmuş durumda ve son yıllarda mobil odaklı yaratıcılık hemen her Aslan’a yayılıyor” açıklamasında bulundu.

Bir sektörün ihtiyaçlarına uygun bir kategori hayata geçirdiklerinde bunu sektörle işbirliği içinde hazırladıklarını ifade eden LIONS CEO’su Simon Cook, Luxury & Lifestyle Lions kategorisine ilişkin, “Luxury & Lifestyle Lions, iş performansını ve marka sadakatini artıran markalı iletişim ve çözümleri kutlayacak. Multidisipliner bir jüri lüks sektörü için yeni bir ölçüt belirleyecek ve kategori, disiplini ve sektörü yükselten yaratıcı çalışmaları ödüllendirecek” dedi.

Luxury & Lifestyle Lions’ın tanım, kriter ve alt kategorileri dahil tüm detayları önümüzdeki ay açıklanacak. Jüri başkanı ve üyeleri önümüzdeki yıl belli olacak. Cannes Lions 2024 başvuru dönemi ise 18 Ocak’ta açılacak.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.