MediaCat

Future Lions 2024 başvurulara açıldı

Future Lions 2024 başvuru dönemi 12 Nisan’da kapanacak.

AKQA ve Cannes Lions Uluslararası Yaratıcılık Festivali işbirliğiyle her yıl düzenlenen global yarışma Future Lions bu yıl başvuruları kabul etmeye başladı.

Gençlerin cesur ve yenilikçi fikirlerini kutlayan organizasyon 19’uncu yılında Spotify ve The Wall Street Journal’ın destekleriyle gerçekleşecek. Future Lions 2024, dinleyicileri sevdikleri yaratıcılara ve topluluklara yakınlaştırmak adına olumluluğu teknoloji kullanımıyla yaymaları için gençlere yönelik bir eylem çağrısı niteliği barındırıyor.

18 – 25 yaş arası katılımcılara açık olan Future Lions’ta kazanan dört ekibin fikirleri Cannes Lions Uluslararası Yaratıcılık Festivali kapsamında Spotify Beach’te açıklanacak. Kazananlar Future Lions ile ödüllendirilecek. Future Lions Grand Prix ile ödüllendirilen bir ekip, kreatif fikirlerini gerçeğe dönüştürmek üzere AKQA ve Spotify ile işbirliği yapma şansına sahip olacak.

Bu yılki yarışmada AKQA‘nın 30’uncu yıldönümü vesilesiyle AKQA Onursal Başkanı Tom Bedecarré onuruna Tom Bedecarré Yılın Okulu Ödülü de verilecek. Bu yıl itibarıyla söz konusu ödülle okul, akademi ve eğitim merkezleri onurlandırılacak.

Geçtiğimiz yıl 89 ülkeden 525 okulun katıldığı Future Lions’ta organizasyon tarihinde ilk kez iki ekip Grand Prix ile ödüllendirilmişti.

Başvuru döneminin 12 Nisan gecesi sonlanacağı Future Lions 2024’te genç katılımcılara sunulan brief ve detaylı bilgileri futurelions.com adresinde bulabilirsiniz.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.