Bülent Yenidoğan Saray ailesine katıldı

Bisküvi ve çikolata sektöründe hizmet veren Saray Gıda, satış konusunda 35 yıllık deneyime sahip Bülent Yenidoğan’ı Türkiye Satış Direktörü olarak bünyesine kattı.

25.03.2011 - 00:00 | MediaCat

Bisküvi ve çikolata sektöründe hizmet veren  Saray Gıda, satış konusunda 35 yıllık deneyime sahip Bülent Yenidoğan’ı Türkiye Satış Direktörü olarak bünyesine kattı.

Uludağ Üniversitesi İktisadi ve Ticari İlimler Akademisi mezunu olan Bülent Yenidoğan, sektörün önemli  firmalarında uzun süre Bölgeler Satış Müdürü olarak görev yaptı. Bülent Yenidoğan, satış dünyasındaki kariyerine Saray’lı olarak devam etme kararı aldı.

Saray Gıda Türkiye Satış Direktörü olarak göreve başlayan Bülent Yenidoğan, Saray’da geleneksel kanal yapılanması üzerinde çalışarak dağılımı arttırmak ve ürünlerin tüketici ile daha çok satış noktasında yer alması için mesai harcayacağını belirtti.

“Büyüme hedeflerimiz doğrultusunda geliştirilen yenilikçi ürünler ve iyi organize olan satış ağımızla iç piyasadaki pazar payımızı artırmayı amaçlıyoruz” dedi.
 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.