Mükemmel hediyeyi bulduğunuz an

Debenhams bu yıl Noel'i sevdikleri için mükemmel hediyeyi bulanların haklı gururuna odaklandığı bir kampanyayla karşılıyor.

08.11.2018 - 11:47 | Arzu Nilay Kocasu

Mükemmel hediyeyi bulduğunuz an

Noel dönemi iletişimlerinde hediye alan insanların yüzlerindeki neşe veya hayal kırıklığına odaklanan markaların aksine, Debenhams, bu yıl hediye verenlerin duygularına odaklandığı bir kampanyayla ekranlarda.

“Alışverişçiler bize alışverişteki esas neşenin, verdiğiniz zaman karşı tarafın gerçekten seveceğini bildiğiniz bir hediye bulmak olduğunu söylediler” diyor İngiliz perakende zinciri Debenhams’ın Güzellik ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdürü Richard Cristofoli.

Bu yıl Noel iletişiminde ekranı hediye alanlara değil, onu verenlere bırakan markanın kampanyasına imza atan reklam ajansı Mother’ın partnerlerinden Ana Balarin ise bu stratejiyi şu sözlerle açıklıyor:

“Noel dönemi reklamlarının alışılagelen kalıplarının dışına çıktığımız bu kampanyayla dikkatleri hediyeyi alanlardan uzaklaştırıp onu satın alanlara yönlendirmek ve tüm alışverişçilerin yakından bildiği, doğru hediyenin bulunduğunun anlaşıldığı ‘o an’a odaklanmak istedik.”

KÜNYE

  • Reklamveren: Debenhams
  • Reklam Ajansı: Mother
  • Yapımevi: Hungry Man
  • Yönetmen: Ric Cantor
Kaynak: The Stable

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.