MediaCat

Bonus Trink iki ödül aldı

Bonus Trink Sticker, Cards International’dan Sadakat Programlarında En İyi Yenilik alanında…

Bonus Trink iki ödül aldı

Bonus Trink Sticker, Cards International’dan Sadakat Programlarında En İyi Yenilik alanında ödül alırken, Bonus Trink de “The World BSS Awards 2008” kapsamında En İyi Ödeme Sistemi seçildi. Garanti’nin ticari kart programı ise MasterCard tarafından Avrupa’nın En İyi Ön Ödemeli Şirket Kartı Programı, Visa tarafından da Alışveriş Hacminde Lider Banka olarak gösterildi.

Bonus Trink dünya çapında iki ödül aldı…

Temassız ödeme sistemleri konusunda Türkiye ve dünyadaki öncü kurumlar arasında yer alan Garanti’nin bir ilke daha imza atarak kullanıma sunduğu Bonus Trink Sticker, sektörün en önemli iki ödülüne layık görüldü. Bonus Trink Sticker, ödeme sistemleri sektörünün en prestijli uluslararası yayınlarından Cards International’ın düzenlediği Global Awards’da “Sadakat Programlarında En İyi Yenilik” alanında ödül aldı. Bonus Trink ayrıca, IIR tarafından düzenlenen Telecoms’ Billing&Information Management Systems (BIMS) konferansında verilen “The World BSS Awards 2008”de de En İyi Ödeme Sistemi seçildi.

Bonus Trink Card, günlük hayatta sık yapılan küçük tutarlı alışverişler için alternatif üretebilmek amacıyla, Avrupa’da ilk olarak Garanti Ödeme Sistemleri tarafından 2006 yılında çıkarıldı. 35 YTL ve altındaki harcamalarda ödeme için kuyruk bekleme mecburiyetini önleyen kart, nakit para ödemelerinde bozuk para bulma ve taşıma gibi sorunlara alternatif bir çözüm sunuyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.