Aksigorta PR ajansını seçti

Aksigorta, kurumsal iletişim ve medya ilişkileri faaliyetlerinin yürütülmesi amacıyla...

14.01.2009 - 10:58 | MediaCat

Aksigorta, kurumsal iletişim ve medya ilişkileri faaliyetlerinin yürütülmesi amacıyla iletişim danışmanlığı hizmetlerini Soylu ve Cengiz Danışmanlık’tan (www.soylucengiz.com.tr) almaya karar verdi. Türkiye’nin önde gelen kuruluşlarına hizmet veren ve automotivİST Uluslararası İstanbul Otomotiv Kongresi’nin marka sahibi ve organizatörü olan Soylu ve Cengiz Danışmanlık, Aksigorta’ya iletişim danışmanlığı ve etkinlik yönetimi alanlarında hizmet verecek.

Kurum ve bireylerin tüm sigorta ihtiyaçlarını multi-line ürünlerle karşılayan Aksigorta, 49 yıllık tecrübesi, uzman kadrosu ve sağlam sermaye yapısıyla sektörün en güçlü ve güvenilir şirketlerinden biridir. Etkin bölge teşkilatı, yaygın acente ağı, sağlam sermaye yapısı ve markasından aldığı güçle pazar payını sürekli artıran Aksigorta, ürün yönetimi ile hasar yönetimi ve kontrolü konularındaki uzmanlığı, müşteri odaklı hizmet anlayışı, yüksek hizmet kalitesi, şeffaflık ve müşterilerine hızlı ödeme yapma avantajlarıyla sektörde ön sırada yer alıyor.

2000 yılında kurulan Soylu ve Cengiz Danışmanlığın müşteri portföyünde Temsa, Brisa ve Electro World markaları yer alıyor. Soylu ve Cengiz Danışmanlık aynı zamanda T.C. Cumhurbaşkanlığı himayesinde hayata geçirilen “Trafikte Dikkat 10 Bin Hayat” projesinin de koordinasyonunu üstleniyor.