MPR’a yeni müşteri

Pazarlama yönelimli halkla ilişkiler alanında Türkiye'de hizmet veren...

14.01.2009 - 10:46 | MediaCat

Pazarlama yönelimli halkla ilişkiler alanında Türkiye’de hizmet veren MPR Pazarlama Halkla İlişkiler, uluslararası yolcu trafiğinde Türkiye’nin en büyük havalimanı olan Antalya Havalimanı’nın işletmeciliğini yürüten ICF Airports’u müşterileri arasına kattı.

Kurumların iş hedefleri doğrultusunda PR programlarını hazırlayan, bu programlar aracılığıyla şirketlerin uzun dönemli kurumsal algılamalarına değer katmayı ve halkla ilişkiler alanında, müşteri hedefleriyle aynı paralelde, akıllı, yaratıcı ve yenilikçi çözümler sunan MPR, Aralık ayı itibariyle ICF Airports’a (Fraport IC İçtaş Antalya Havalimanı Terminal Yatırım ve İşletmeciliği A.Ş) iletişim danışmanlığı hizmeti vermeye başladı.

Türk havacılık sektöründeki ilk “Yap-İşlet-Devret” modeli olan Antalya Havalimanı’nı Eylül 2007’de rekor bir bedelle 17 yıllığına devralan ICF Airports, medya ilişkileri, sosyal sorumluluk iletişimi, entiklik ve sponsorluk yönetimi, pazarlama yönelimli halkla ilişkiler, kurumsal iletişim ve kurum içi iletişim alanlarında 15 yıldır hizmet veren MPR’ın bilgi birikiminden ve deneyimlerinden yararlanacak.
Sektörün deneyimli ve en çok ödüllü şirketi olan MPR’ın hizmet verdiği diğer müşteriler arasında Akkök Şirketler Grubu, Anadolu Hayat Emeklilik, B’IOTA Laboratuvarları, Colgate, DeFacto, Efes Pilsen, Indesit Company, McDonald’s, Pegasus Havayolları, Sabancı Vakfı, Türkiye Alçı Üreticileri, Derneği, Zurich Sigorta gibi birçok farklı sektörden müşteriler yer alıyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.