Mango, Asya’daki büyümesini sağlamlaştırıyor

Pekin'in merkezinde gerçekleşen mağaza açılışının ardından, MANGO şimdi de Şangay’da iki yeni mağaza açıyor...

14.01.2009 - 13:53 | MediaCat

Pekin’in merkezinde gerçekleşen mağaza açılışının ardından, MANGO şimdi de Şangay’da iki yeni mağaza açıyor. Açılacak olan her iki mağaza da şehrin en prestijli alışveriş merkezleri olan Superbrand ve Plaza 353 Alışveriş Merkezi’nde yer alıyor. İspanyol firma Asya’daki majör büyümesine 2009 yılında açacağı yeni mağazalarla devam ediyor.

Plaza 353 Alışveriş Merkezi’nde açılan MANGO mağazası, 710 m2 alan üzerinde 2 katlı olarak hizmet veriyor. Birbiriyle bağlantılı olan her iki katta da, konukların rahatça alışveriş yapabilmeleri için özel girişler, ödeme noktaları ve soyunma kabinleri bulunuyor. Mağazanın zeminindeki siyah karo taşlar ile beyaz duvarlar birbirine kontrast oluşturuyor ve siyah mobilyalarla tamamlanan dekorasyon son derece hoş bir atmosfer sağlıyor.

Plaza 353’ün bulunduğu bina, 1930’lu yıllarda yerleşime açılan ve özel malikânelerle iş merkezilerinin yer aldığı Nanking Caddesi’nde yer alıyor. Şangay için kültürel bir anlam ifade eden ve sembolikleşmiş olan bina, benzersiz Art Deco stiline sadık kalınarak yakın bir tarihte restore edildi.

Superbrand Alışveriş Merkezi’nde açılan diğer MANGO mağazası ise, 577 m2 alan üzerine kurulu ve iki giriş noktası ile hizmet veriyor. Dışarıdaki ışığın içeriye girmesine olanak tanıyan cam duvarları sayesinde mağaza geniş bir vitrin gibi duruyor. Siyah bazalt zemin ve beyaz duvarlarıyla kontrast oluştururken meşe mobilyaları ve soyunma kabinleri ile ferahlık hissi uyandırıyor. Tavanda kullanılan siyah ve beyaz kontrastı ise dekorasyonu tamamlıyor.

MANGO geçtiğimiz Eylül ayında Pekin’de bir mağaza açmıştı. Mağaza şehrin en prestijli Alışveriş Merkezi olan Sanlitun Alışveriş Merkezi içerisinde bulunuyor ve 417 m2 alan üzerinde iki kat olarak hizmet vermeyi sürdürüyor.

Uluslararası büyümesine 1992 yılında başlayan ve bugüne kadar 92 ülkede 1230 mağaza sayısına ulaşan MANGO, süregelen gelişimi ile en çok tercih edilen İspanyol markası haline geliyor. Kuşkusuz Çin, şimdilerde marka için en önemli pazar olarak duruyor. Bunun yanı sıra, yapılan bu yatırımlar bu Asya ülkesinde ekonomik büyümeye destek verecek lokal fırsatlar da doğuruyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.