MediaCat

23 Nisan’da Jurassic Land bayramı

Forum İstanbul AVM’de, 10 bin metrekare alan üzerine kurulu Jurassic Land, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için bir şenlik düzenliyor.

23 Nisan’da Jurassic Land bayramı

Forum İstanbul AVM’de, 10 bin metrekare alan üzerine kurulu Jurassic Land, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için bir şenlik düzenliyor. Kurulacak özel oyun alanında, dörtgün boyunca sürecek olan “Jurassic Land Çocuk Şenliği”, 21 Nisan’da başlayıp 24 Nisan’a kadar devam edecek.

Jurassic Land, Türkiye’de benzeri olmayan, Avrupa’nın sayılı büyüklükteki 4 boyutlu 6 efektli sineması, 70 dinozor replikası, fosil ve iskeletinin yer aldığı dinozor müzesi, laboratuvarı, dinozorların başrolde olduğu tiyatrosu ve iç mağara şeklindeki kazı alanıyla Avrupa’nın en büyük tema parklarından biri.

Şenlikle ilgili detaylı bilgiye ve programa http://www.facebook.com/JurassicLand veya www.jurassicland.com.tr ‘den ulaşabilirsiniz.

 

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.