Riot Games’e yeni ülke müdürü

Riot Games Türkiye Müdürü olarak görev alacak isim belli oldu.

31.05.2019 - 14:17 | MediaCat

Riot Games'e yeni ülke müdürü

Oyun şirketi Riot Games’in Türkiye ofisinin liderliğini üstlenecek isim belli oldu. Buna göre, 2012 yılından bu yana Riot Games’in global ofisinde yöneticilik yapan Onur Tamer, Riot Games Türkiye Müdürü oldu. Tamer, yeni görevinde Riot Games MENA’nın yönetimini de sürdürecek.

Riot Games ailesine 2012 yılında ABD ofisiyle adım atan ve iki yıl süreyle şirketin Türkiye ofisinin kurulum sürecinde de aktif rol oynayan Tamer, sonrasında Rusya ve Avrupa ofislerinde yeni kurulum ve pazarlama projeleri üzerine çalıştı. Sonrasında Riot Games Japonya Kurucu Ülke Müdürü olarak atanan Tamer, ardından bir yıl boyunca Ortadoğu ve Hindistan projelerinde genel müdür olarak görev aldı. Tamer, 1 Haziran itibarıyla başlayacağı yeni görevini Bora Koçyiğit’ten devralacak.

Yeni görevinden dolayı büyük mutluluk duyduğunu belirten Tamer, “Türkiye, Riot Games için en önemli ülkeler arasında yer alıyor. Türkiye bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da şirketin yatırımlar yapacağı bir ülke olacak. Türkiye’de büyümeye ve oyuncularımız için en iyi hizmeti sunmaya devam edeceğiz.” dedi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.