MediaCat

SoLoMo Etkileşim Platformu Türkiye’de

Yellow Medya, Marka SoLoMo Etkileşim Platformu’nu Türkiye’de kullanıma sunuyor.

SoLoMo Etkileşim Platformu Türkiye’de

Yellow Medya, Lokasyon Bazlı Etkileşim Platformu olan yeni ürünü ‘Marka SoLoMo’yu tanıttı. Marka SoLoMo, marka sahipleri ve iş ortakları dijital ajansların, satış noktası kanallarının tamamındaki sosyal, yerel ve mobil varlıklarını, iletişimlerini, etkileşimlerini ve işlemlerini tek bir arayüzden kontrol etmelerini ve yönetmelerini sağlayan bileşik bir platform.

Yellow Medya’nın temel faaliyetlerinin doğal bir uzantısı olan Marka SoLoMo Etkileşim Platformu, marka sahiplerinin, hem fiziksel hem de sanal satış noktalarının tümünün tek tek doğru olarak adreslendiğine, coğrafi konumlandırılmasının yapıldığına ve hedeflenen sosyal, lokal ve mobil platformlara yerleştirilen bir satış noktası envanteri veritabanında tutulduğuna emin olmalarını sağlıyor. Tüm istatistiki bilgi ve içerik yönetimine tek bir noktadan erişilebiliyor ve bu bilgi ve içerikler, kullanımı kolay Marka SoLoMo Etkileşim Platformu web arayüzü aracılığıyla kolaylıkla yönetilebiliyor.

Marka SoLoMo hakkında daha fazla bilgi için Yellowmedya.com adresini ziyaret edebilirsiniz.
 

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.