Türkiye’nin İlk Apple Watch’ları Yapı Kredi’den


Sonunda pes etti!

Bankacılık sektöründe bir ilki gerçekleştirerek Apple Watch ürünü için bankacılık uygulaması geliştiren Yapı Kredi, yine bir ilke imza atarak Türkiye’nin ilk Apple Watch’larını müşterilerine sunuyor.

17 Haziran 2015

Advertorial


Yapı Kredi’nin 1 Haziran – 15 Temmuz 2015 tarihleri arasını kapsayan kampanyasına göre Yapı Kredi Bireysel Mobil Şube’ye giriş yapan müşteriler 30 adet Apple Watch’tan birini kazanma şansı yakalayacak. Mobil şubeden yapılacak her işlemde ayrıca ekstra çekiliş hakkı kazanılacak. Toplamda kampanyadan 20’ye kadar çekiliş hakkı kazanılabilecek.

Yapı Kredi Bireysel Mobil Şube ile entegre çalışan Apple Watch uygulaması sayesinde Yapı Kredi müşterileri, ihtiyaç anında kendilerine en yakın Yapı Kredi şubesinin ve ATM’lerinin yerini bulabiliyor. Güncel döviz kurlarına hızla erişim sağlayabiliyor. Yapı Kredi Mobil Şube tarafından iletilen bildirimleri anında görebiliyor ve Akıllı Asistan servisi üzerinden tanımlanan 20’den fazla bildirimi takip edebiliyor. Ayrıca, “Para Durumum” özelliğini kullanarak vadesiz hesap ve kredi kartı bilgilerini Apple Watch üzerinde kolayca görüntüleyebiliyor.

Müşterilerinin bankacılık işlemlerini rahat ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilmeleri adına dijital kanallarını sürekli geliştiren Yapı Kredi, Apple Watch ürününü hayatın her anında kullanılabilir olması bakımından çalışmalarında stratejik bir noktaya konumlandırıyor. Giyilebilir teknolojilerin kullanım kitlesini büyütecek ve sektörü bir üst seviyeye taşıyacak Apple Watch için geliştirdiği uygulaması ile müşterilerine sınırsız bankacılık konforu yaşatmaya devam ediyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.