MediaCat

Türk Telekom’dan şaşırtan sokak skeçleri

Türk Telekom, yeni başlattığı iletişim çalışmalarıyla günlük hayatta kalabalıktan ve yoğun trafikten sıkılmış olan insanlara son kampanyalarını anlatıyor

Türk Telekom’dan şaşırtan sokak skeçleri

Türk Telekom, yeni başlattığı iletişim çalışmalarıyla günlük hayatta kalabalıktan ve yoğun trafikten sıkılmış olan insanlara son kampanyalarını anlatıyor. “Türk Telekom hayatın tam ortasında, heyecan ve sürpriz dolu!” sloganıyla sokaklara çıkan Türk Telekom ekibi, trafik ışıklarında yeşilin yanmasını bekleyen araç sürücülerine ve çevredeki yayalara 45 kişilik bir ekip çalışmasıyla yeni kampanyalarını tanıtıyor. Çok sayıda kamerayla kayıt edilen görüntüler, daha sonra internet ortamında paylaşılıyor.

Yaya geçidinde telefon çalarsa

Türk Telekom’un Ev Avantaj tarifeleri için geçerli olan uluslararası dâhil her yöne bedava arama kampanyasının tanıtıldığı ilk skeç, Beşiktaş’taki trafik ışıklarında gerçekleştirildi. Türk Telekom’un tiyatroyu salonlardan çıkararak sokağa taşıdığı skeçte, araçlara kırmızı ışık yanar yanmaz portatif bir sahne yaya geçidine taşınıyor. Daha sonra bir ev hanımı sırasıyla İspanya, Amerika Birleşik Devletleri’nin Alaska eyaleti ve Japonya ile telefon görüşmesi gerçekleştiriyor.

Kırmızı ışıkta nikâh

Bağdat Caddesi’ndeki trafik ışıklarında ise Türk Telekom’un yeni evli çiftleri seçtikleri 3 numarayla ayda 3000 dakika ücretsiz konuşturan kampanyasını konu alan bir oyun sahneleniyor. Skeçte araçlara kırmızı ışık yanar yanmaz araçların önüne bir masa ve sandalyeler taşınıyor, ardından gelin damat ve nikâh memuru yerlerine oturuyor. Nikâh töreni bir anda telefonun çalmasıyla yarıda kesiliyor ve gelin uzun bir sohbete dalıyor.

Işıkların tekrar yeşile dönmesiyle sona eren skeçlerin sonunda “Türk Telekom hayatın tam ortasında, heyecan ve sürpriz dolu!” sloganı, balonlarla göğe uçuruluyor. Hem sürücüler hem de yayalar tarafından yoğun ilgi gören skeçler, 27 Eylül’den itibaren bir aylık süreçte İstanbul’un 20 farklı noktasında sergilenmeye devam edecek.

Skecin videosuna http://bit.ly/qN6n24  adresinden ulaşabilirsiniz.

Künye

Reklamveren: Telekom
Yönetmen: Boğaçhan Dündar
Doğrudan Pazarlama Ajansı: Saga Event
Müşteri İlişkileri: Hasan Tahsin İnce – Ali Malkocoglu – Remzi Belhan
Prodüksiyon Şirketi: Insomnia Productions

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.