MediaCat

Teknosa ve Consciouslab’den işbirliği

Consciouslab, Teknosa’nın dijital deneyim ve yapay zekâ partneri oldu.

Teknosa, dijital deneyim ve yapay zekâ partneri olarak Consciouslab’i seçti. Geçtiğimiz aylarda yeni nesil iletişim ihtiyaçlarına çözüm sunmak amacıyla kurulan Consciouslab, işbirliği kapsamında yeni nesil içerik üretimi, deneyim tasarımı ve özel yapay zekâ modellerinin içerisinde yer aldığı kapsamlı proje takvimiyle Teknosa’nın dijital, sosyal ve platform odaklı dijital deneyim yolculuğunda yanında olacak.

Consciouslab Kurucusu Kayhan Dural yeni işbirliğini, “Müthiş hızlarda ilerleyen teknolojik gelişmeler ve platformlar yeni iletişim ihtiyaçları doğurdu. Bu iletişim ihtiyaçlarını geleneksel reklam yapılarıyla karşılamak çok mümkün değil. Çok uzun süredir birlikte çalıştığımız, Türkiye’nin alanında lider markalarından Teknosa ile bu durum için bir çözüm önerisi getirmek ve yepyeni proje modelleri geliştirmek istedik. Bu heyecanlı işbirliği için mutlu ve gururluyuz” sözleriyle değerlendirdi.

Teknosa Dijital Ticaret ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Emre Kurtoğlu da yeni teknolojilerin pek çok alanda açılım sağladığının altını çizdiği açıklamasında şu ifadeleri kullandı: Teknosa olarak tüm kanallarımızda benzersiz bir müşteri deneyimi sunmak ve iş süreçlerimizi iyileştirmek için yapay zekâ teknolojilerini direkt ya da dolaylı olarak kullanıyoruz. Müşteri deneyimini iyileştirmek ve kişiselleştirilmiş teklif sunma, verinin anlamlı okunması ve strateji oluşturma, müşteri sorunlarını çözen yapay zekâ bazlı uygulamalarla başladığımız yatırımlarda bugün bambaşka süreçlerde yapay zekâ entegrasyonunu konuşuyoruz. Tasarım, kreatif proje yaratma, içerik üretimi, video prodüksiyonlarda yapay zekâ öncesi dönemde gerçekleşmesi mümkün olmayan projeleri hayal edebiliyor ve üretim süreçleri için aslında yapay zekâ ile birlikte tüm süreci baştan düşünebiliyoruz. Perakende sektöründeki geleneksel reklam yapısını bir üst seviyeye çıkararak yapay zekâ modellerini kullanıp reklam ve içerik yönetimimizi daha verimli hale getirmeyi hedefliyoruz. Bu sayede hedef kitlemizle daha derin ve anlamlı etkileşimler kurmayı amaçlıyoruz. Consciouslab işbirliğimiz ile bu alandaki çalışmalarımızda çıtayı daha da yükselteceğimize, pazarlama iletişimi çalışmalarımızı etkili bir şekilde yöneterek sürdürülebilir bir büyüme sağlayacağımıza inanıyoruz.”

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.