Sosyal medya “Love Me Back” i onayladı

"Love Me Back" sosyal medyada sınıfı geçti.

23.02.2012 - 00:00 | MediaCat

TRT’nin uzun tartışmalar sonucu; Murat Boz, Hande Yener ve Atiye gibi birçok ünlü ismi eleyerek Eurovision için seçtiği Can Bonomo’nun ‘Love Me Back’ şarkısı ilk tanıtımından sonra müzik eleştirmenleri ve müzikseverlerden olumlu not aldı.

Medya takip hizmetine sosyal medyayı da eklemiş olan Interpress, Azerbaycan’da düzenlenecek olan 57. Eurovision Şarkı Yarışması’nda Türkiye’yi temsil edecek olan Can Bonomo’nun ‘Love Me Back / Sen de Beni Sev’ şarkısının TRT’deki ilk tanımının ardından Facebook, Twitter, Youtube ve Dailymotion aracılığıyla yapılan yorumlarını mercek altına aldı.

Söz ve müziğini Can Bonomo’nun, düzenlemesini ise Can Saban’ın yaptığı İngilizce şarkıya müzik eleştirmenleri ve müzikserverlerden olumlu yorumlar gelirken, Bonomo’nun şarkıyı söylerken ettiği dans da yüzlerce yorumda en çok konuşulanlar arasında yer aldı.

Medya Takip Ajansı Interpress’in yaptığı sosyal medya araştırmasında,  Bakü’deki Eurovision Şarkı Yarışmasında ülkemizi temsil edecek olan ‘Love Me Back / Sen de Beni Sev’ şarkısına, Ferhat Göçer, Yüksek Sadakat, Soner Arıca, Murat Dalkılıç, Yeşim Salkım, Ayşegül Aldinç, Yeliz ve Sarp Apak gibi müzik ve sanat dünyasından ünlü isimler başarı dilerken, “yolun açık olsun” şeklinde yorumlarla beğenilerini dile getirdikleri görüldü.

Twitter, Facebook, Youtube ve Dailymotion üzerinden yapılan yorumlarda olumsuz görüş beyan edenler de gözden kaçmadı. Ebru Polat, Can Bonomo’yu sempatik ve marjinal bulduğunu yazarken, şarkının çok sıkıcı geldiğini ve sevmediğini yazmış. Ömür Gedik ise, şarkı hakkında “Karayip Korsanları filmini getirdi aklıma” diye yorum yaparken, en sert yorumlardan birini de Demet Akalın, “Dereceye girersek ben harbi zevksizim” diyerek yaptığı görüldü.

 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.