Piar İletişim ve Hotwire’dan stratejik işbirliği

Piar İletişim, Hotwire’ın Türkiye’deki iş ortağı oldu.

21.09.2018 - 11:45 | MediaCat

Yeni müşteri

Geleneksel PR hizmetlerini yeni medyanın ihtiyaçlarına uygun dijital danışmanlık süreçleriyle birleştiren Piar İletişim; ABD, Kanada, Avustralya, Birleşik Arap Emirlikleri, Brezilya, Almanya, Fransa, Hollanda, İngiltere, İspanya, İtalya, Singapur ve Japonya gibi pek çok ülkede markaların iletişim süreçlerini yöneten global iletişim ajansı Hotwire’ın Türkiye’deki iş ortağı oldu.

Stratejik işbirliği kapsamında Piar İletişim, Hotwire’ın global erişimini, Türkiye’den yurtdışına açılmak isteyen markalar için bir rekabet kozu haline getirecek. Bunun yanı sıra Hotwire’ın global müşterileri de Türkiye pazarındaki faaliyetlerini Piar İletişim güvencesiyle sürdürecek.

Global iletişim ajansı Hotwire’ın Türkiye’deki iş ortağı olarak global markalara yerel pazarda hizmet sunacaklarını ifade eden Piar İletişim Ajans Başkanı Selin Oran, “Hotwire dünyanın en kritik pazarlarında süregelen rekabette öne çıkmayı başaran, hizmet sunduğu markalara global erişim imkânı sunan bir ajans. Bu global erişim ağının bir parçası olmak ve aynı ağ üzerinden Türk markalara dünyanın dört bir yanında hizmet sunabilmek bize gurur veriyor.” dedi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.