Pazarlamanın gelecekteki yüzü

Türkiye ve dünyadan örneklerle New Trends in Shopper Marketing isimli workshop'ta gelecekte ne tarz bir pazarlama ile karşılaşılacağını, hedeflenen işleyiş yapılarının nasıl oluşturulacağı konuşulacak.

21.12.2011 - 00:00 | MediaCat

Pazarlamada şimdiye kadar tek patron tüketici iken, artık alışverişçi de bir o kadar önem kazanıyor. Shopper Marketing, pazarlama yatırımları içinde en hızlı büyüyen alanlardan biri. Öyle ki, şirketler artık pazarlama bütçelerinin önemli bir bölümünü bu alana kaydırıyor. Bu nedenle de, shopper marketing uygulamaları sadece mağaza içini değil, satın alma sürecinin bütün aşamalarını kapsıyor. Shopper Marketing, bugün pazarlamanın 360 derece iletişim hedefini gerçekleştirmede en büyük aşamalardan biri.

27 Aralık’ta Ceylan Intercontinental’de düzenlenecek Türkiye ve dünyadan örneklerle New Trends in Shopper Marketing isimli workshop’ta gelecekte ne tarz bir pazarlama ile karşılaşılacağını, hedeflenen işleyiş yapılarının nasıl oluşturulacağı konuşulacak.

İşlenecek diğer konular:
 
•Yeni, değişen alışverişçiyi nasıl daha iyi anlayacağız?
•Bir üretici, perakendecinin gözünde nasıl rakiplerinden bir adım önde olur?

 

 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.