Maya Tesktil’in yeni genel müdür yardımcısı

Maya Tekstil'in genel müdür yardımcısı Bekir Murat Aydoğan oldu. Aydoğan, farklı kurumlarda edindiği yöneticilik deneyimini kuruma taşıyacak.

11.05.2011 - 00:00 | MediaCat

Maya Tekstil’in genel müdür yardımcısı Bekir Murat Aydoğan oldu. Aydoğan, farklı kurumlarda edindiği yöneticilik deneyimini kuruma taşıyacak.

Aydoğan Maya Tekstil’de satış, pazarlama, pazarlama iletişimi ve insan kaynakları departmanlarının yönetiminden sorumlu olacak.

Bekir Murat Aydoğan, 1970 yılında Ankara’da doğdu. Selçuk Üniversitesi İşletme bölümünde lisans eğitimini tamamlayan Aydoğan, ardından Erciyes Üniversitesi’nde Yüksek Lisans eğitimini tamamladı. 1993 yılında Yataş’ta başlayan çalışma hayatının ilk 9 yılında satıştan marka müdürlüğüne kadar birçok pozisyonda görev aldı. 6 yıl Poli Mobilya, sonrasında 1.5 yıl Seray Mobilya tecrübeleriyle sektörde Genel Müdür Yardımcısı olarak uzun soluklu projelere imza attı. Aydoğan, bundan sonra Maya Tekstil’in ulusal ve uluslararası alandaki büyüme hedefleri doğrultusunda Genel Müdür Yardımcılığı görevini yürütecek.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.