Kendi cep telefonu kapağını yapmak isteyenlere yeni adres

Kişiye özel kapak tasarımlarının yapılabildiği platform Coverzz.com, Instagram ve Facebook hesapları ile çalışıyor.

28.01.2013 - 10:39 | MediaCat

Kendi cep telefonu kapağını yapmak isteyenlere yeni adres

Cep telefonları için kişiye özel kapak tasarımları yapılabilen online platform www.coverzz.com açıldı. Facebook veya Instagram üzerinden bağlanılan sitede kullanıcılar, bu ağlarda paylaştıkları fotoğrafları ile kendi özel cep telefonu kapaklarını tasarlayarak birkaç adımda sipariş verebiliyorlar.

Coverzz.com’a tıklandıktan sonra, Instagram ya da Facebook hesapları ile sisteme giriş yapılması gerekiyor. Bir kez giriş yaptıktan sonra, e-posta adresi ve şifre ile bağlanılabilen sitede, kişinin bu sosyal ağlara yüklemiş olduğu tüm fotoğrafları kullanımına hazır hale geliyor. Dileyen kullanıcılar, tasarımlar için bilgisayarlarındaki fotoğrafları da kullanabiliyor. Kullanıcılar, cep telefonu kapağının rengini belirledikten sonra, kendi fotoğrafları ile kapaklarını tasarlayıp siparişlerini tamamlayabiliyorlar. Tasarımını yaptıkları cep telefonu kapaklarını kendi sosyal ağ hesaplarında paylaşabiliyorlar.

Şu anda site üzerinden, 49 TL karşılığında iPhone 5, iPhone 4, 4S ve Galaxy SIII; 89 TL karşılığında ise iPad modelleri için kapak tasarlanabiliyor. Ödemeler kredi kartı ve PayPal ile yapılabiliyor.

[youtube]http://youtu.be/2Hk8jy3VIW0[/youtube]