Kenan Doğulu konseri hangi şehirde olsun?

gnçtrkcll, Ekim ayında gerçekleştirilecek Kenan Doğulu konserleri serisinin hangi illerde yapılacağını...

06.09.2010 - 00:00 | MediaCat

Türkiye’nin gençlik kulübü gnçtrkcll, Ekim ayında gerçekleştirilecek Kenan Doğulu konserleri serisinin hangi illerde yapılacağını üyelerinin talepleri doğrultusunda belirleyecek. İnternetten ve SMS yoluyla oy kullanarak belirlenecek  iller, hem Kenan Doğulu’nun şarkılarıyla hem de DJ performansları ve gnçtrkcll’in sürpriz eğlenceleriyle hareketlenecek.

Ankara, İzmir, Adana, Bursa, Gaziantep, Konya, Antalya, Şanlıurfa, Samsun, Erzurum, Manisa, Van, Trabzon ve Kocaeli şehirleri arasında en çok oy alan 7 ilde ve İstanbul’da toplam 8 “Gençliğin Gücü” konseri düzenlenecek. Gençliğin gücü, konserleri gnçtrkcll’lilerin ayağına getirecek. 

Oylamaya katılmak için: Dileyen tüm gnçtrkcll’lilerin 8-19 Eylül tarihleri arasında gnctrkcll.com üzerinden ya da konser yapılmasını istedikleri şehrin adını yazıp kısa mesajla ücretsiz 5154’e göndererek oylamaya katılması mümkün.

Konser biletleri gnçtrkcll’den!
Gerek avantajlı tarife ve kampanyaları gerekse sunduğu sürpriz fırsatlarla üyelerine “İyi ki gnçtrkcll’liyim!” dedirten Türkiye’nin gençlik kulübü, konser yapılacak illeri tercih etme fırsatının yanında gnçtrkcll’lilere ücretsiz davetiye ayrıcalığı da sunuyor. 20TL’lik ve üzeri konuşma kartı alan Hazır Kart’lı gnçtrkcll’liler 2 kişilik, Turkcell’liler de 1 kişilik davetiye kazanıyor. Faturalı hat sahipleri ise ek bir işlem yapmadan davetiye alma hakkına sahip oluyor. Faturalı hat sahibi gnçtrkcll’liler 2 kişilik, Turkcell’liler ise 1 kişilik davetiye kazanıyor.   Ayrıca yeni Turkcell hat alanlar, cep telefon numarasını Turkcell’e taşıyanlar ve Turkcell 3G VINN satın alanlar da 2 kişilik davetiye hakkı elde ediyor. Davetiyeleri Turkcell İletişim Merkezlerinden alabilmek mümkün.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.