Kapıda ödemeye Anadolu’dan ilgi

Hepsiburada.com'un müşteri ihtiyaçları doğrultusunda geliştirdiği “kapıda ödeme” uygulaması, Anadolu illerinden...

19.07.2010 - 00:00 | MediaCat

Hepsiburada.com’un müşteri ihtiyaçları doğrultusunda geliştirdiği “kapıda ödeme” uygulaması, Anadolu illerinden büyük rağbet gördü.

Hepsiburada.com’dan yapılan yazılı açıklamaya göre, hizmete gösterilen ilginin ölçülmesi amacıyla yapılan satış analizlerinde, Hakkari ve Elazığ, diğer illere oranla ön sıralarda yer alırken, kredi kartı kullanım alışkanlığının olmaması ve kart limitlerinde yeterli bakiyenin bulunmaması, tüketicilerin kapıda ödemeyi tercih etme nedenleri arasında ön sıralarda geliyor.
İller genelinde tüketicilerin eğilimi ağırlıkla bilgisayar, telefon ve elektronik kategorisindeki ürünlerden yana olurken, Diyarbakırlıların kapıda ödeme yaparak satın aldığı ürünlerin başında güneş gözlüğü, saat ve spor ürünleri bulunuyor.

Artvinliler ise online alışverişlerde daha çok oto aksesuarları ve güzellik ürünleri almayı tercih ediyor. Diyarbakır’da kadınlar tarafından verilen siparişlerin oranı yüzde 20 iken, Artvin’de oran yüzde 26’lara kadar ulaşıyor.

hurriyet.com.tr

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.