Hülya Pepsi için ramazan sofrası kurdu

Pepsi'nin ramazan kampanyası için kamera karşısına geçen Hülya Avşar, dere içine kurulan Pepsi iftar sofrasına dolmaları, karnıyarıkları, tulumba tatlılarını kendi elleriyle taşıdı.

22.07.2011 - 00:00 | MediaCat

Pepsi’nin ramazan kampanyası için kamera karşısına geçen Hülya Avşar, dere içine kurulan Pepsi iftar sofrasına dolmaları, karnıyarıkları, tulumba tatlılarını kendi elleriyle taşıdı.

Hülya Avşar Pepsi’nin yeni Ramazan kampanyası için kamera karşısına geçti. Çatalca’da gerçekleştirilen çekimler için dere içine Pepsi İftar sofrası kuruldu. Yönetmenliğini Metin Arolat’ın yaptığı reklam filminde Hülya Avşar sofranın ev sahipliğini üstlenirken, Türk sofralarının vazgeçilmezi zeytinyağlı dolmaları, karnıyarıkları, tulumbaları tek tek elleriyle masadaki konuklarına ikram etti.

Alametifarika tarafından hazırlanan reklam filminin setine sabah 10.00’da gelen ve akşam 18.00’e kadar kalan Hülya Avşar’ın gün boyunca yoğun çalışma temposuna rağmen yüzünden gülümseme hiç eksilmedi. Beline kadar suyun içinde çalışan set ekibiyle aynı şartları paylaşan Avşar kızı, çekimleri başarıyla tamamladı. Sanatçının sette bu kadar dayanıklı olması ve profesyonelce hareket etmesi film setlerinde kazanılan disiplin ve deneyimin ne kadar önemli olduğunu bir kez daha gösterdi. Çekimler sırasında Çatalca halkı sanatçıya büyük ilgi gösterdi. Hülya Avşar da bu ilgiyi karşılıksız bırakmayarak herkes ile sohbet etti, hatta yöre haklından bir teyzenin kendisi için özel pişirip getirdiği taze fasülyeyi afiyetle yedi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.