Kulaktan zihne yapılan en etkili yolculuklar Felis’te

Stratejik kelimeler ve hareketli cingıllarla bezeli en yaratıcı ve etkili radyo spotları Felis Radyo Bölümü'nde yarışıyor.

08.09.2017 - 15:50 | Sultan Öncü Arslanoğlu

Felis Ödülleri 2017 başvuruları başladı!

Radyo, farklı mecralardan tüketicisine hitap etmeye özen gösteren markaların mecra tercihlerinde kendine yer bulmaya devam ediyor. Radyo, dijital radyo ya da online müzik platformları için üretilmiş reklam spotlarının değerlendirileceği Felis Radyo Bölümü markaların iletişimi için hazırlanan yaratıcı radyo spotlarını bekliyor.

Hızlı tüketim ürünlerinden dayanıklı tüketim mallarına, otomotiv/otomotiv ürünlerinden finansal hizmetler ve turizme, iletişim/telekomünikasyondan medya ve yayıncılığa, konut/dekorasyondan organize perakende, e-ticaret ve tekstile kadar pek çok farklı sektörden gelen markaların radyo spotlarının yarışacağı bölümde sektör farkı olmaksızın markaların spor odaklı pazarlama iletişimi faaliyetleriyle birlikte ürün merkezli olmayan şirket imajına yönelik çalışmalar da değerlendirmeye alınacak.

Markaların iletişim ihtiyacına cevap veren radyo spotlarının yaratıcı olmasının yanı sıra gerçek zamanlı ya da gündem bağlantılı olmak üzere özgün olmasına da dikkat edilecek. Bununla birlikte bu bölümde aynı projeye ait seri işlerin yarışmaya ayrı başvurular halinde katılması gerektiğini hatırlatalım.

Felis Radyo Bölümü’ne başvurularınızı 15 Eylül 2017’ye kadar Felisodulleri.com adresinden yapabilirsiniz.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.