MediaCat

Sağlık iletişiminde fark yaratanlar!

Felis Sağlık İletişimi Bölümü, artan kategori sayısıyla sağlık iletişiminde en iyileri belirliyor.

Sağlık iletişiminde fark yaratanlar!

İletişimi sınırlı olan sağlık sektöründe hayata geçirilen işlerin yarıştığı Felis Sağlık İletişimi Bölümü, hem sağlık profesyonelleri hem de son kullanıcı hedeflenerek hayata geçirilen işleri değerlendirecek.

Alt kategori sayısı bu yıl, yeni eklenen üç yeni alt kategoriyle birlikte 31’e yükselen ve Sağlık Profesyonelleri İletişimi ile İyi Yaşam olmak üzere iki kategoride başvuruları bekleyen bölümde, ilaç endüstrisinin yanı sıra “iyi yaşam” söylemini benimseyen tüm ürün ve hizmetler için hayata geçirilen projeler yarışabilecek.

Yapılacak başvuruların tamamen sağlık profesyonellerini hedef almasının ön koşul sayıldığı kategori Sağlık Profesyonelleri İletişimi’nde işler lansman süreci, iletişimde farklılaşma, kullanıcı deneyimi gibi başlıklar altında değerlendirmeye tabi tutulacak. Diğer taraftan son kullanıcıya yönelik işlerin başvurabileceği İyi Yaşam (Health&Wellness) kategorisinde iletişim dilinde iyi yaşamı savunan ve tüketicileri daha sağlıklı bir yaşama teşvik etmek amacıyla herhangi bir ürün veya hizmet için geliştirilen yaratıcı işler; uyarlamadan sosyal medya kullanımına, artırılmış mobil deneyimden içerik ve etkinlik yönetimine kadar pek çok başlıkta ödül için yarışacak.

Felis Sağlık İletişimi Bölümü’ne başvurularınızı 15 Eylül 2017’ye kadar Felisodulleri.com adresinden yapabilirsiniz.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.