Bob Geldof Keynote Speakers Agency ile Türkiye’ye gelecek

Kurumlara özel eğitim ve konuşmacı servisi sunan Keynote Speakers Agency, alanında dünyaca ünlü İngiliz şirketi Speakers Associates’ın Türkiye temsilcisi oldu...

15.02.2010 - 00:00 | MediaCat

Kurumlara özel eğitim ve konuşmacı servisi sunan Keynote Speakers Agency, alanında dünyaca ünlü İngiliz şirketi Speakers Associates’ın Türkiye temsilcisi oldu.

Speakers Associates, büyük ve kurumsal şirketlere, üniversitelere, dernek ve kuruluşlara, “etkinlik için en uygun konuşmacıyı bulma” hizmeti veriyor. Şirket, TV program yapımcıları, sunucular, celebrity’lerden oluşan konuşmacı porföyüne ek olarak dünyaca ünlü yönetim guruları, ekonomistler, nobel ödüllü isimler, dünya çapında girişimciler, inovasyon öncüleri ve danışmanlar, geçmiş dönem başbakanlar, devlet Başkanları, gibi isimlerden oluşan özel bir portföye sahip. 

Sir Bob Geldof,  Sir Richard Branson,  Garry Kasparov,  Joseph E Stiglitz,  Steve Wozniak,  Robin Sharma dikkat çekici isimlerden bazıları. Keynote Speakers Agency, imza attığı anlaşma çerçevesinde bu isimleri Türkiye’ye konuşmacı olarak getirme hakkında sahip oldu.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.