Teknosa’dan imaj kampanyası

Teknosa yeni reklam kampanyasında müşterisini, müşterisine verdiği önemden yola çıkarak tanımlıyor.

02.06.2006 - 00:00 | MediaCat

Teknosa yeni reklam kampanyasında müşterisini, müşterisine verdiği önemden yola çıkarak tanımlıyor. Reklam filminde, Teknosa müşterisinin, Teknosa mağazalarında sahip olduğu en yeni teknoloji, en fazla ürün seçeneği ,ürün deneme ve en uygun ödeme koşulları gibi imkanları her zaman her yerde sorgulaması esprili bir üslup ile ele alınıyor.

Teknosa, iletişim stratejisini “Herkes için teknoloji” sloganı ile şekillendiriyor. Teknosa mağazalarında binlerce çeşit ürün, fiyat avantajları, farklı ödeme ve taksit seçenekleri ile müşterilerinin beklenti ve ihtiyaçlarını doğru ve hızlı bir şekilde karşıladığını vurgulayan reklam kampanyası Teknosa’nın televizyon kanallarında yayınlanan ilk reklam filmi olma özelliğini de taşıyor.

3 ayrı versiyonu olan reklam filmlerinin birincisinde, manavdan patlıcan satın alan bir müşterinin en yeni ürünü istemesi, ikincisinde markette mangal satın alan bir ailenin ürünü deneme isteği, üçüncü filmde ise balık tutan bir adamın oltasına takılan balıkları seçme arzusu esprili bir üslupla anlatılarak, Teknosa müşterisinin her yerde, her zaman en yeni ürünü, çok çeşitli alternatiflerin arasından deneyerek seçme alışkanlığı ön plana çıkarılıyor. Teknosa’nın müşterisine sunduğu kaliteli hizmetin, müşterilerin alışveriş alışkanlıklarını şekillendirdiği ve teknoloji pazarında geleneksel yapıya alternatif bir yapı oluşturarak, Türkiye’de teknoloji perakendecisi kavramını oluşturduğu vurgulanıyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.