Sanalika’nın geleceğini oyuncular belirliyor

Geçtiğimiz hafta, 6 farklı şehirden 6 Sanalika kullanıcısı, Sanalika Fokus Grup Çalışması için bir araya geldi.

28.09.2011 - 00:00 | MediaCat

Geçtiğimiz hafta, 6 farklı şehirden 6 Sanalika kullanıcısı, Sanalika Fokus Grup Çalışması için bir araya geldi. Burdur, Bursa, İstanbul, Kayseri, Manisa ve Mersin’den, velileri ile birlikte konuk edilen, 10-14 yaş aralığındaki Sanalikacılar, Sanalika’da görmek istedikleri yenilikleri tartışarak oyunun geleceğine yön verdiler.

Oyun Stüdyosu, Mayıs ayında, Sanalika’nın geleceğini Sanalika kullanıcıları ile gerçekleştireceği fokus grup çalışması ile belirleyeceğini duyurmuştu. Sanalika’nın web sitesindeki başvuru formunu, oyun hakkındaki detaylı sorulara cevap vererek dolduran binlerce kullanıcı arasından, üç ay süren bir çalışma ile özenli bir eleme yapıldı ve Türkiye’nin farklı şehirlerinden 6 Sanalika kullanıcısı fokus grup ekibine katılmaya hak kazandı.

Velileri ile birlikte Burdur, Bursa, İstanbul, Kayseri, Manisa ve Mersin’den davet edilen 10-14 yaş aralığındaki Sanalikacılar; tüm günü Oyun Stüdyosu ekibi ile geçirerek, Sanalika’nın en çok sevdikleri özelliklerini ve gerçekleşmesini istedikleri yenilikleri paylaştılar. Fokus grup çalışmasının ardından, Sanalika’da önümüzdeki aylar için tasarlanan sürprizlerin öngösterimi yapıldı. Sanalikalılar, yorumları ile oyunun geleceğine yön verirken; velileri de Sanalika ve 5 Aşamalı Güvenlik Sistemi hakkında detaylı bilgi edindiler.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.