Nokia !f İstanbul sponsoru

Nokia, bu yılın onuncusu düzenlenecek olan !f İstanbul’un Festival Merkezi Sponsoru oldu.

16.02.2011 - 00:00 | MediaCat

Nokia, bu yılın onuncusu düzenlenecek olan !f İstanbul’un Festival Merkezi Sponsoru oldu. Nokia kullanıcıları, Festival’e özel olarak geliştirilen Ovi uygulamasıyla, festival programı ve içeriği hakkında anlık bilgi alabilecekler.

 Nokia,!f İstanbul AFM Uluslararası Bağımsız Filmler Festivali’ne Festival merkezi sponsoru oldu. İstanbul’da 17-27 Şubat, Ankara’da ise 2-6 Mart tarihlerinde gerçekleştirilecek olan Festival kapsamında, The Hall ve sinema fuayelerinde, !f seyircileri, HD film çekme özelliğine sahip Nokia N8’i deneyimleme ve Yurttaş !f etkinliği ile festival deneyimlerini Nokia N8 ile çekecekleri fotoğraf ve videolara yansıtma fırsatı bulacaklar. Ayrıca Nokia kullanıcıları, !f İstanbul için özel olarak geliştirilen Ovi uygulaması sayesinde, festival programı ve içeriği hakkında anlık bilgi alabilecekler.
 
Nokia’nın !f İstanbul için geliştirilen uygulamasını destekleyen cihazlar şu şekilde sıralanıyor:
  • S60: Nokia 5228, Nokia 5230, Nokia 5233, Nokia 5235, Nokia 5250, Nokia 5530 XpressMusic, Nokia 5800 XpressMusic, Nokia C5-03, Nokia C6-00, Nokia N97, Nokia N97 mini, Nokia X6
  • Symbian 3: Nokia C6-01, Nokia C7-00, Nokia N8-00  
 
Görsel yetenekleri güçlü mobil cihazlar geliştiren Nokia, Türkiye’de sinema sanatının gelişmesine büyük önem veriyor ve !f İstanbul gibi uzun yıllardır başarıyla sürdürülen etkinliklerin kalıcı olabilmesi için destek veriyor.  

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.