Tyson ile Holyfield’i barıştıran reklam

Foot Locker için hazırlanan kampanya sporun unutulmaz hayal kırıklıklarını normale döndürüyor.

20.11.2013 - 10:28 | Ali Kuru

Foot Locker için hazırlanan kampanya sporun unutulmaz hayal kırıklıklarını normale döndürüyor.

ABD merkezli küresel spor ürünleri perakendecisi Foot Locker için hazırlanan kampanya yeni premium ayakkabı modellerinin sunulduğu ‘Week of Greatness’ etkinliğinin yarattığı ‘dünyadan başka dert kalmadı’ havasını oldukça eğlenceli bir reklam filmiyle yansıtıyor.

Sporun unutulmaz hayal kırıklıklarını mutlu sonla bağlayan reklam filminde Mike Tyson, Evander Holyfield‘a 1997 yılındaki karşılaşmaları sırasında kopardığı kulağını geri verirken görülüyor. Ayrıca, son dönemde Kuzey Kore‘ye gerçekleştirdiği ziyaretler ve ülkenin diktatörü Kim Jong-un hakkındaki olumlu sözleri ile ABD ve Kuzey Kore arasında ‘basketbol diplomasisi’ başlatmayı hedefleyen ünlü basketbol oyuncusu Dennis Rodman da Kore’ye tek yön bilet alırken resmediliyor.

Kampanyayı ABD’liler için eğlenceli kılan bir başka isim ise Brett Favre. Sporu defalarca bırakıp geri dönen Amerikan futbolu oyuncusu Favre de filmde ‘insan nerede duracağını bilmeli’ ifadesi ile öne çıkıyor.

Yayınlandığı ilk günde YouTube‘da 750 binin üzerinde izlenme oranını yakalayan film, haftanın viralleri listesinde üst sıralara oynamaya aday görünüyor.

Kaynak: Mashable

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.