MediaCat

KoçZer, Digital Panorama’yı bünyesine kattı

Koç Topluluğu bünyesindeki satınalma ve tedarik yönetimi şirketi KoçZer, medya hizmetlerini yeni nesil reklam ajansıyla genişletiyor.

Koç Topluluğu bünyesindeki kurumsal satınalma ve tedarik zinciri yönetimi şirketi KoçZer, bilgisayar tabanlı görsel üretim (CGI) stüdyosu Digital Panorama’yı bünyesine kattı. Söz konusu satınalmayla KoçZer, kendi bünyesinde offline ve Ingage aracılığıyla 360 derece online sunduğu medya ve prodüksiyon satınalma danışmanlığı hizmetlerini, dijital üretimleri ve kreatif ajans hizmetini de kapsayacak şekilde büyütecek.

KoçZer Genel Müdürü Serhan Turfan, konuya ilişkin değerlendirmesinde, “2007’den bu yana faaliyet gösteren Digital Panorama, yeni nesil reklam, tasarım ve dijital içerik stüdyosu olarak bugüne dek hizmet verdiği markalarla sektöründe etkileyici izler bıraktı. KoçZer olarak biz de faaliyet gösterdiğimiz her alanda dijital ürün ve hizmetleri portföyümüze eklemeyi ve çağın yeniliklerine uygun hizmet vermeyi önemsiyor, bu yeni başlangıçtan büyük mutluluk duyuyoruz” dedi.

Prodüksiyon alanındaki tüm medya içeriklerinin üretim sürecinin satınalma hizmetini verdiklerini ifade eden Turfan, “Merkezileştirdiğimiz ve müşterilerimizin kreatif ajanslarıyla ortak yürüttüğümüz uçtan uca süreçlerle, yapım ve post prodüksiyon şirketlerini birbirine bağlıyoruz. Müşterilerimiz, toplu satınalmayla maliyet tasarrufu sağlarken, aynı zamanda en doğru tedarikçilerle çalışıyor. Digital Panorama, KoçZer’in prodüksiyon ve medya satınalma danışmanlığı portföyünü bu anlamda daha da genişletecek” şeklinde konuştu.

KoçZer’in kuruluşundan bu yana medya satınalma alanındaki varlığıyla Türkiye’nin en büyük şirketlerinin güvenini kazandığına dikkat çeken Tufan, değerlendirmesini, “Sahip olduğumuz uzmanlığı faydaya dönüştürerek markalarımızın iletişim hedeflerine optimum maliyetle ve kaliteli hizmetle ulaşmasını sağlıyoruz. Digital Panorama, markaların ihtiyaçlarını tespit edip medya planlama ve satınalma süreçlerini hızlı, etkili ve verimli bir biçimde sonuca ulaştıran bu bütünsel yaklaşımımıza entegre olacak. Digital Panorama’nın büyüme ve başarı yolculuğunda, müşterilerimizin desteği bizim için çok önemli. Tüm markalarımızla bu yolda ilerlemek ve ses getirecek kampanyalara imza atmak için sabırsızlanıyoruz” sözleriyle sonlandırdı.

Marka ve müşterilerine özel ileri teknolojilerle içerik çözümleri ürettiklerini belirten Digital Panorama Genel Müdürü Sevilay Kop ise, “Digital Panorama olarak bu becerilerimizi 360 derece iletişim çözümleriyle birleştirdik ve teknoloji deneyimlerini yaratıcı fikirle bir araya getirdik ve markalarımız için fikirden prodüksiyona tüm süreçleri yönetiyoruz. KoçZer çatısı altında değer üretmek için çok heyecanlıyız. Çıktığımız bu yeni yolculuk, Digital Panorama’nın sektörüne getirdiği yenilikleri, onlarca kategoriden çok sayıda markayla buluşturacak ve geleceğe taşıyacak” dedi.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.