MediaCat

Publicis One Türkiye’de yeni yapılanma

Publicis One Türkiye’de dönüşüm medya ajanslarındaki atamalarla devam ediyor.

Publicis One Türkiye’de yeni yapılanma

Medya ajans markalarından Starcom, Mediavest | Spark, Zenith, DataWise Liquid Thread ve Vivaki Creative’i bünyesinde barındıran Publicis One Türkiye, dijital ve data odaklı stratejisini desteklemeye yönelik medya operasyonlarında önemli değişiklikler gerçekleştirdi. Publicis One bünyesinde yer alan medya ajanslarının tüm dijital planlama ve satın alma operasyonlarını yürütmekte olan Vivaki Türkiye Genel Müdürü Kağan Yıldızalp, Publicis One Türkiye Chief Media Officer görevine getirilirken bu atamayı Yıldızalp’i destekleyecek yeni bir yapılanma takip etti.

Uzun süredir ajans markalarına data analitik alanında liderlik eden DataWise Genel Müdürü Mutlu Doğruak, tüm dijital operasyonların da sorumluluğunu üstlenerek, markalara data ve dijitale yönelik çözümler sunacak. Bununla birlikte Esin Alptekin İncediken Starcom P&G AOR Lead olarak görevine devam ederken, Aycan Gömeç Kabatepe Starcom Genel Müdür Yardımcısı olarak ajansın P&G hariç tüm markalarına liderlik edecek. Ajansın genel müdür yardımcısı Dilhan Kolko Yıldız Mediavest | Spark liderliğini sürdürmeye devam ederken Zenith liderliğini ajans genel müdür yardımcısı Ceren Yücelen İnce yapacak, içerik pazarlaması alanında ise Liquid Thread Genel Müdürü Ferda Tarakçıoğlu liderliğini sürdürecek.

Erhan Özkantarcı, Vivaki Creative’in genel müdür yardımcısı olarak görevine devam ederken, ajans satın alma operasyonlarını ise genel müdür yardımcısı olarak atanan Mehmet Onur Güngör yürütecek. Yeni kadronun haricinde yaşanan bir diğer görev değişikliği ise Publicis One Türkiye bünyesindeki medya ajanslarının yetenek yönetimi ve marka iletişim direktörü olan Aslı Sepil’in Publicis One Türkiye Yetenek Yönetimi ve Marka İletişimi Lideri görevine getirilmesi oldu.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.