MediaCat

İlk öpücüğün arkası çok çabuk geldi

Ooo internet, yeni ‘meme’ yapmışsın…

İlk öpücüğün arkası çok çabuk geldi

Los Angeles merkezli giyim markası Wren Studio geçtiğimiz günlerde imza attığı First Kiss kampanyası ile interneti ele geçiren son meme’in fitilini ateşledi. Markanın 2014 güz koleksiyonundan parçaları giyen birbirine tamamen yabancı 20 kişinin öpüştüğü video büyük viralite yakaladı.

Filmin yönetmeni ve Wren Studio’nun sahibi ve kurucusu Melissa Wren’in arkadaşı Tatia Pilieva birbirlerini daha önce hiç görmemiş 20 fotojenik insanı bir araya getirdiği bu eğlenceli ‘deneyi’ YouTube’a yüklediği tarih olan 10 Mart’tan bu yana 45 milyonun üzerinde izlenme sayısına ulaştı.

[youtube]http://youtu.be/IpbDHxCV29A[/youtube]

Birçoğu eşleştiği kişinin ismini dahi bilmeden öpüşerek karşı cinsi keşfetmenin o heyecan verici etkisini yaşayan insanlar kısa süre içinde bir meme haline gelmişe benziyor. Birbirini koklarken görüntülenen köpekler, öpüşmeye çalışırken çarpışan gençler hatta karşısındakini ellerini kullanarak cinsel tatmine ulaştırmaya çalışan çiftlerin yer aldığı bir dizi parodi First Kiss’in yarattığı dalgadan faydalanan ilk örnekler.

İnternet vatandaşlarının beğenisini kazanan ve parodi veya ciddi olarak örnekleri hızla çoğalan ilk öpücük furyasına markaların nasıl yaklaşacağını zaman gösterecek. Tüm büyük meme’lerden son raddeye kadar istifade etmeyi başaran markaların First Kiss’i de boş geçmeyeceğini düşünmek pek de şaşırtıcı olmasa gerek.

First Sniff

[youtube]http://youtu.be/026IsHhSupE[/youtube]

İlerlemek için sayfa numaralarını kullanabilirsiniz. Kaynak: Fast Company

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.